Malykredit

Nebankovní půjčka až do výše 20 000 Kč

Výše půjčky: 1 000 - 20 000 Kč
Splatnost: 1 - 30 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Hledáte malou, rychlou a dostupnou nebankovní půjčku, kde byst si za výhodných podmínek mohli půjčit pár tisíc do nejbližší výplaty? Tím pravým řešením by pro vás mohla být půjčka Malý kredit, kterou na český trh přivedla společnost CZ MINI CREDIT (dříve u nás byla půjčka právě pod tímto názvem). Půjčka Malý kredit patří mezi krátkodobé úvěry, její splatnost je ta vždy maximálně na 30 dní. Dá se sice v případě nutnosti prodloužit, nicméně tato služba je zpoplatněna.

Sjednání půjčky je snadné a rychlé, stačí jen provést jednoduchou registraci, zaplatit ověřovací korunový poplatek, přihlásit se do klientské zóny a podat si žádost. Pokud vše klapne, hned vám budou peníze převedeny na účet, v optimálním případě už do slabé půlhodiny. Žádost si pochopitelně můžete podat kdykoliv, jejich zpracování ale probíhá pouze ve všední dny od 9.00 do 17.30.

Půjčku lze převést pouze na vlastní bankovní účet žadatele, není tak možné ji proplatit ani v hotovosti, ani poštovní poukázkou, ani na účet jakékoli třetí osoby. Důležité je, že půjčka je 100% bezpečná, spolehlivá a důvěryhodná a nehrozí vám u ní žádné riziko. Půjčka je ale pouze do 62 let, takže není určená pro starší důchodce, stejně tak ji nemohou získat lidí s dluhy nebo cizí státní příslušníci.

Ke schválení není nutné žádné ručení – nemusíte tak zastavovat žádnou nemovitost, ani shánět někoho kdo by vám byl ochoten ručit. Šance na schválení je celkem vysoká a zvláště u první půjčky zdarma nemáte absolutně co ztratit.

Rychlé informace

 • Typ půjčky:
 • Půjčka: 1 000 Kč – 20000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 4 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 1 - 30 dní
 • Peníze na účtu: 24 hodin
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

K tomu, abyste si mohli zažádat o půjčku Malý kredit, budete potřebovat vlastní bankovní účet a mobilní telefon. Žádost je možné podat výhradně přes internetové stránky, telefonické ani osobní podání žádosti není možné. Všechny žádosti o úvěr se zpracovávají v průběhu pracovní doby, která je vždy ve všední dny v době od 9.00 do 17.30.

Přesný postup při žádosti o Švýcarskou půjčku přes internet:

Pokud si o půjčku Malý kredit žádáte poprvé, musíte si ze všeho nejdříve udělat registraci a teprve po ní budete moci podat žádost o úvěr. Nejdříve si otevřete webové stránky na adrese www.malykredit.cz a hned na úvodní stránce si nastavte požadované parametry půjčky. Jako nový klient můžete získat maximálně 4 500 Kč, splatnost je vždy jednoho do 30 dní. Vzhledem k tomu, že první půjčka je vždy poskytována zcela zdarma, doporučujeme nastavit si splatnost na celých 30 dní. U stálých klientů už je ale samozřejmě situace jiná –  čím delší je splatnost, tím víc pak za půjčku zaplatíte. (obr. 1)

Žádost Malykredit - krok 1

Dalším krokem je vyplnění registračního formuláře, kde uvedete vaše základní a osobní údaje. Aby mohla být registrace dokončena a vy jste se mohli přihlásit do nově vytvořeného uživatelského účtu, musíte ještě provést platbu registračního poplatku. Ten je vyžadován – stejně jako u celé řady jiných podobných půjček – z důvodu kontroly, že žadatel o půjčku má vlastní bankovní účet. Provedete tedy platbu 1 Kč z vašeho účtu na účet společnosti CZ MINI CREDIT a po jejím připsání vám přijdou mailem přihlašovací údaje do nového online uživatelského profilu. Poté, co se do něj přihlásíte, si podáte rychlou žádost  půjčku a hned po jejím schválení vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Přihlášení do klientské zóny

Přihlášení do uživatelského účtu se provádí přímo na internetové stránce www.malykredit.cz, kde úplně nahoře uvidíte příslušný odkaz. Do políček vyplníte vaši mailovou adresu a přihlašovací heslo, kliknete na tlačítko Přihlásit se a otevře se vám účet, kde si můžete podávat žádosti o novou půjčku, spravovat tu stávající, kontrolovat si její stav nebo si podat žádost o prodloužení její splatnosti. Pokud by se vám náhodou stalo, že byste ztratili nebo zapomněli vaše přihlašovací heslo, nic se neděje – stačí jen kliknou na odkaz Zapomněli jste heslo?, vyplnit vaše rodné číslo a nové heslo vám bude odesláno na vaši mailovou adresu.

Prodloužení splatnosti půjčky

V klientské zóně si můžete snadno zažádat o odložení splatnosti úvěru. Ten se dá prodloužit o týden, dva týdny nebo až 30 dní, vždy ale musíte nejdříve uhradit příslušný poplatek. Jejich výši si lze snadno zjistit v úvěrové kalkulačce na webové stránce půjčky, důležité je uhradit poplatek ještě před datem splatnosti, aby vám nemohl být naúčtován sankční poplatek.

První tři půjčky v uvedené tabulce splátek se týkají pouze nových klientů, kteří mají půjčku zdarma. U těch, co už si půjčují opakovaně, jsou i u malých částek účtovány poplatky. Pokud máte zájem o jinou částku, případně o jinou délku splatnosti, zjistíte si přesná čísla velmi snadno v úvěrové kalkulačce na webu půjčky Malý kredit.

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek Celkem zaplatíte
1 000 Kč 30 dní 0 % 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 % 0 Kč 2 000 Kč
4 500 Kč 30 dní 0 % 0 Kč 4 500 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jaké jsou u této půjčky úvěrové limity? Co musím splnit, abych si mohl půjčit 20 000 Kč?

Pro nové klienty, kteří si o tuto půjčku žádají poprvé, je maximální limit 4 500 Kč. Od další půjčky už se ale úvěrový rámec postupně zvyšuje – druhá půjčka může být do výše 7 000 Kč, třetí 10 000 Kč a konečně od čtvrté půjčky už máte možnost získat maximální výši úvěru až 20 000 Kč.

Když nemám vlastní účet, mohu si nechat peníze poslat složenkou, nebo na účet někoho z rodiny?

Bohužel to není možné – půjčku lze vyplatit pouze bezhotovostním bankovním převodem a musí se jednat výhradně o váš účet, psaný na vaše jméno. I z tohoto důvodu se musí nejdříve provést platba registračního poplatku 1 Kč, aby se ověřilo, že je účet skutečně váš.

Dá se tato půjčka prodloužit a pokud ano, tak za jakých podmínek?

Ano, splatnost úvěru lze bez problémů posunout na pozdější termín, žádost si můžete podat ve vašem uživatelském účtu na www.malykredit.cz. Prodloužení si lze nastavit buď o 7, 14 nebo 30 dní a vždy je třeba nejdříve uhradit příslušný poplatek. Zjistit si jeho výši můžete v úvěrové kalkulačce přímo na hlavní stránce webu.

Jak dlouho trvá vyřízení žádosti a převod peněz na účet?

Žádosti o půjčku Malý kredit se zpracovávají vždy v průběhu pracovní doby, která je od pondělí do pátku vždy mezi 9.00 až 17.30. Po schválení žádosti jsou peníze ihned odeslány na váš účet, doba převodu pak záleží na tom, u které banky máte vedený váš běžný účet. V případě, že jej máte u České spořitelny, Komerční banky, Heisenbergův, Fion banky nebo MONETA Mooney Bank, měl by převod proběhnout už do 30 minut. U ostatních bankovních ústavů pak nejpozději do 24 hodin.

Je tato půjčka vhodná i pro důchodce?

Ano, ale je zde věkové omezení – půjčku mohou získat pouze lidé, kterým je maximálně 62 let. Starší důchodci už tento úvěr získat nemohou.

Bohužel jsem v současné době v insolventní – mám šanci, že úvěr dostanu?

Určitě ne, jednou ze základních podmínek je bez dlužnost, navíc lidem s insolventní nepůjčují ani jiné nebankovní společnosti.

Znal jsem úvěr czminicredit – má s ním tato půjčka něco společného?

Ano, půjčka se sice nyní jmenuje Malý kredit, nicméně poskytuje ji společnost CZ MINI CREDIT a jedná se ten samý úvěr jako dříve – pouze s jiným obchodním názvem.Výsledné hodnocení

Rychlá a krátkodobá nebankovní půjčka Malý kredit, kterou poskytuje společnost CZ MINI CREDIT, je jednou z široké řady tzv. SMS půjček, resp. půjček před výplatou. Asi největší předností tohoto produktu je první půjčka zdarma pro nové klienty, jenž tak mohou získat až 4 500 Kč na 30 dní úplně zdarma bez jakýchkoli úroků a poplatků. K výhodám úvěru patří i snadné sjednání přes internet, možnost prodloužení splatnosti a zejména pak velmi rychlá výplata na účet, kdy u největších bank můžete mít peníze připsané už do pouhé půlhodinky. Naopak k nevýhodám řadíme zejména vyšší RPSN, omezení maximální půjčky pro nové klienty nebo vysoké poplatky za odložení splatnosti úvěru. Celkově je ale půjčka Malý kredit sympatickým úvěrovým produktem s jasně danými a férovými podmínkami, takže jej určitě můžeme doporučit všem, kteří hledají malou, rychlou, krátkodobou a snadno dostupnou nebankovní půjčku.

RYCHLOST
95 %
SCHVALOVATELNOST
65 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Alena
Alena
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/malykredit-cz/zkusenosti

S půjčkou jsem byla moc spokojená, dostala jsem se totiž do situace, kdy jsem potřebovala rychlou půjčku bez zdlouhavého papírování. Nebankovní úvěr malykredit.cz se ukázal jako perfektní řešení – peníze jsem dostala na účet rychle, vše jsem si přitom vyřídila přes internet a nemusela jsem tak ztrácet čas návštěvou pobočky. Navíc jsem půjčku dostala zdarma bez jakýchkoli úroků, takže i v tomto směru bylo vše ideální. Rozhodně tuto půjčku doporučuji všem, kteří potřebují jen malý a rychlý nebankovní úvěr na krátkou dobu.

Rychlé informace

 • Malá a rychlá nebankovní půjčka od společnosti CZ MINI CREDIT
 • Noví klienti si mohou půjčit maximálně 4 500 Kč na 30 dní s nulovým úrokem
 • Stálí zákazníci mají úvěrový limit vyšší, postupně až do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti je vždy od jednoho dne do 30 dní
 • Výplata je velmi rychlá, u největších bank už do 30 minut, u ostatních do 24 hodin

Požadavky

 • Věk od 18 do 62 let
 • Občanství ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Vlastní mobilní telefon
 • Žádné dluhy

Rychlý kontakt

777 197 437
CZ MINI KREDIT s.r.o., Viktora Huga 377/4, 150 00 Praha-Smíchov

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 09:00 – 17:30
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Snadné vyřízení úvěru přes internet, nemusíte nikam chodit ani telefonovat
 • Noví klienti mají půjčku zcela zdarma, s nulovými úroky a bez poplatků
 • Stálí klienti, kteří si půjčují opakovaně, mají zvýšený úvěrový rámec – až 20 000 Kč
 • Velmi rychlá výplata na účet – u některých bank dostanete peníze už během 30 minut
 • Splatnost půjčky si můžete prodloužit o 7 dní, 14 dní nebo o 30 dní
 • Pro vyřízení úvěru nemusíte mít žádné zajištění – ani ručitele ani zástavu nemovitosti
 • Půjčku si můžete snadno spravovat ve svém uživatelském profilu na internetu

Nevýhody půjčky

 • Vyšší RPSN (roční procentní sazba nákladů)
 • Vysoké poplatky za prodloužení splatnosti půjčky
 • Omezení pro nové klienty – mohou získat maximálně 4 500 Kč
 • Nižší věková hranice – půjčku mohou získat lidé pouze do věku 62 let

Malykredit

Nebankovní půjčka až do výše 20 000 Kč Malykredit
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 12. 1. 2021