Lendon

Nebankovní půjčka od 20 000 Kč do 100 000 Kč

Výše půjčky: 20 000 - 100 000 Kč
Splatnost: 6 - 24 měsíců
Úrok od: 72 % p.a.

Na českém trhu s nebankovními úvěry se neustále něco děje –  horkou novinkou je aktuálně půjčka Lendon od společnosti Creamfinance Czech. Pokud tuto společnost neznáte, tak vězte, že jde firmu, která už poskytuje dva oblíbené krátkodobé nebankovní úvěry CreditAir a CreditOn – nejde tedy o žádného nováčka, ale i zavedeného úvěrového poskytovatele.

Nová půjčka Lendon už ale není krátkodobá, naopak patří do segmentu dlouhodobých nebankovních úvěrů. Úvěrový rámec je od 20 000 do 100 000 Kč, dobu splatnosti si může klient zvolit od 6 měsíců až po dva roky – splácení tak probíhá formou měsíčních splátek.

Úvěr Lendon je kompletně bezhotovostní – peníze dostanete vyplaceny převodem na účet, stejně tak probíhá i splácení. Půjčka se sjednává vždy online na přehledných internetových stránkách www.lendon.cz. Výhodou je rychlé vyřízení žádostí, i výplata obvykle proběhne velmi rychle (za ideální situace už do 30 minut).

Roční úroková sazba půjčky začíná na 72 %, půjčka je tak spíše dražší. Pokud ji ale máte alespoň na rok a splácíte ji vždy včas, dostanete slevu na poplatcích – můžete takto ušetřit až 8 725 Kč. Včasné splácení je jinak důležité ještě z jednoho důvodu – při nesplácení hrozí docela vysoké sankce.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 20 000 Kč – 100000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 100 Kč
 • Úrok od: 72 %
 • Doba splatnosti: 6 - 24 měsíců
 • Peníze na účtu: 30 minut
 • Způsob vyplacení: Pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Nebankovní úvěr Lendon se sjednává přes internet, nemusíte tak nikam chodit, ani telefonovat. Stačí vám pouze připojení k internetu a několik minut vašeho času. Do žádosti je mimo jiné nutno zapsat číslo OP a číslo bankovního účtu – proto si předem připravte příslušné doklady. Poskytovatel půjčky jinak žádné požadované doklady ani dokumenty na svém webu neuvádí, je ale možné, že po zpracování žádosti budete některý potřebovat – podrobnosti vám každopádně řekne operátor, jenž vás bude kontaktovat.

Přesný postup při žádosti o půjčku Lendon:

Prvním krokem, jenž musíte udělat, je otevřít si webové stránky půjčky, které naleznete pod adresou www.lendon.cz. Stránky jsou moderní, responzivní a velmi přehledné, veškerý obsah je umístěny jediné obrazovce, bez dalších podsekcí. Pro sjednání půjčky si nejdříve nastavte její parametry – k tomu slouží úvěrová kalkulačka, umístěná v horní části webu. (obr. 1)

Žádost Lendon - krok 1

Při nastavování půjčky se vám ihned zobrazí podrobnější informace, jako je výše měsíční splátky, datum poskytnutí půjčky a také výše slevy za řádné splácení – ta ale pouze u půjček se splatností od 12 měsíců nahoru. Snadno tak zjistíte, kolik můžete ušetřit včasným hrazením. (obr. 2)

Žádost Lendon - krok 2

Pod kalkulačkou pak najdete i podrobnější rozpis úroků a poplatků – v něm je drobným písmem kromě základních informací o úvěru uvedena také roční úroková sazba a RPSN (roční procentní sazba nákladů). (obr. 3)

Žádost Lendon - krok 3

Po kliknutí na zelené tlačítko Nezávazně požádat se vám otevře registrační formulář, jenž musíte celý vyplnit. Jeho první část tvoří osobní informace – je zde třeba uvést vaše jméno a příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo na mobil, mailovou adresu, vaše měsíční výdaje, číslo bankovního účtu a druh příjmů (zda jste např. zaměstnanec, podnikatel, důchodce atd.). (obr. 4)

Žádost Lendon - krok 4

Následuje druhá část, nazvaná jako popis zaměstnání. V ní uvedete bližší informace o vašich příjmech – např. zaměstnanec musí vyplnit název a adresu svého zaměstnavatele, měsíční příjem a den, k němuž mu chodí výplata, živnostník zase vyplní svoje IČ. (obr. 5)

Žádost Lendon - krok 5

Ve třetí části pak zapíšete svoje kontaktní údaje, neboli adresu trvalého bydliště. Pokud bydlíte jinde (případně máte jinou korespondenční adresu), vyplníte i druhou adresu, kam vám chodí pošta. V případě, že máte slevový kód, vyplňte jej do příslušné kolonky. (obr. 6)

Žádost Lendon - krok 6

Pak už pak zbývá jen odkliknout podmínky smlouvy a souhlasy se smlouvou o půjčce a formulářem a celou žádost pak odešlete ke zpracování kliknutím na tlačítko Požádat. (obr. 7)

Žádost Lendon - krok 7

Dalším krokem je pak ověření – buď přes internetové bankovnictví nebo přes SMS zprávu. (obr. 8)

Žádost Lendon - krok 8

Splácení půjčky Lendon

Půjčka Lendon se splácí stejně jako většina jiných nebankovních úvěrů převodem na bankovní účet poskytovatele. Splátky se posílají vždy jednou za měsíc k určenému datu dle platné úvěrové smlouvy. Velmi důležité je splácet vždy včas – nejen kvůli získání slevy, ale i kvůli možným sankcím za nesplácení. Ty jsou zde opravdu vysoké, podle informací z webových stránek půjčky Lendon může být dlužníkovi v takovém případě účtováno 25 % z vypůjčené částky za každých 7 dní prodlení. Je tedy nutné si termíny pečlivě hlídat, případně si je zkontrolovat v klientské zóně, do které se každý klient půjčky Lendon může přihlásit přes odkaz na webu www.lendon.cz.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost Roční úrok RPSN Měsíční splátka Celkem ke splacení
20 000 Kč 6 měsíců 94 % 147.11 % 4 312 Kč 25 874 Kč
30 000 Kč 6 měsíců 93 % 144.83 % 6 452 Kč 38 713 Kč
50 000 Kč 12 měsíců 86 % 129.42 % 6 735 Kč 74 083 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Dá se o půjčku Lendon zažádat i někde na pobočce?

Ne, tento nebankovní úvěr se dá sjednat pouze prostřednictvím webových stránek www.lendon.cz. Není to ale nic těžkého ani zdlouhavého, vyplnění žádosti je otázkou několika minut.

Jak dlouho vyřízení tohoto úvěru bude trvat?

Záleží to na více okolnostech, např. na okamžiku, v němž si žádost podáte – provozní doba klientského centra je v pracovní dny od 8.00 do 17.00. V případě odeslání žádosti během pracovního týdne ale můžete mít peníze už do 30 minut.

Co musím splňovat, abych získat nárok na slevu na poplatcích?

Tato sleva se vztahuje pouze na půjčky, které mají splatnost minimálně 12 měsíců. Pokud máte půjčku Lendon sjednanou alespoň na rok, stačí abyste spláceli vždy včas – pak vám vznikne nárok na slevu na poplatcích. Přesnou výši této sumy si můžete velmi jednoduše zjistit na úvěrové kalkulačce na webu půjčky Lendon.

Musí se platit něco už předem? Nechci zbytečně přijít o peníze.

Rozhodně ne – žádné poplatky předem zde vybírány nejsou, nemůže se vám tak stát, že byste přišli o peníze. Půjčka naprosto spolehlivá a bezpečná.

Může se stát, že po mě budou požadovat zástavu nebo nějakého ručitele?

Ne, jedná se o nebankovní půjčku bez zajištění, i v případě vyšších částek není třeba mít žádného ručitele ani zastavovat nemovitost. Klíčová je vaše schopnost půjčku řádně splácet.

Je půjčka opravdu bezpečná? Kdo za touto nabídkou vlastně stojí?

Nebankovní úvěr Lendon je 100% bezpečný a prověřený, žádné riziko vám u něj nehrozí. Jeho poskytovatelem je společnost Creamfinance Czech, která už delší dobu provozuje krátkodobé nebankovní půjčky CreditAir a CreditOn.

V čem spočívá hlavní výhoda této půjčky, resp. proč bych si ji měl sjednat?

Klíčovou výhodou je zejména vysoký úvěrový rámec spolu s možností dlouhého splácení – většina nebankovních úvěrů je pouze krátkodobých s nízkými částkami. Navíc se zde nevyžaduje žádné ručení a vše si můžete snadno vyřídit z pohodlí domova přes internetové stránky.Výsledné hodnocení

Nový nebankovní úvěr Lendon, za nímž stojí známá úvěrová společnost Creamfinance Czech, je určitě zajímavou novinkou, zdaleka ne každému se ale tato půjčka vyplatí. Kladně hodnotíme zejména snadné sjednání úvěru přes webové stránky, rychlé posouzení a rychlou výplatu, pozitivní je i dostupnost půjčky pro široké spektrum zájemců. Ve srovnání s většinou rychlých nebankovních půjček je zde vyšší úvěrový rámec a delší doba splácení – v tomto směru Lendon nemá tak velkou konkurenci jako např. rychlé mikropůjčky. Velkým mínusem je ale vysoká roční úroková sazba a vysoká RPSN – v tomto ohledu je třeba říct, že půjčka Lendon je opravdu velmi drahá, a to nejen ve srovnání s bankovními úvěry, ale i oproti mnoha nebankovním půjčkám. Každopádně ale platí, že nebankovní úvěr Lendon je naprosto bezpečný, spolehlivý a důkladně prověřený a žádné nebezpečí podvodu vám u něj nehrozí. Může tak být řešením např. pro ty, jenž nikde jinde půjčku nedostali a jsou ochotni si půjčit i za cenu vyšších úroků.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
80 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Richard.
Richard.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Lendon/zkusenosti#m

Moje zkušenost s tímto nebankovním úvěrem je vynikající, všechno bylo opravdu velmi rychlé. Když jsem si podával žádost na webových stránkách, myslel jsem si, že budu muset dlouho čekat, než se vše vyřídí. Nakonec mě ale kontaktovali během chvilky a asi za hodinu už jsem měl peníze připsané na svém účtu. Nebankovní půjčka Lendon je podle mě skvělou možností pro všechny, jenž potřebují skutečně rychlý a spolehlivý nebankovní úvěr.

Rychlé informace

 • Nová nebankovní půjčka od úvěrové společnosti Creamfinance Czech
 • Výše úvěru se může pohybovat od 20 000 Kč až do 100 000 Kč
 • Dobu splatnosti si lze nastavit v rozmezí od šesti měsíců až po dva roky
 • V případě řádného splácení lze u půjček s délkou od jednoho roku získat slevu
 • Úvěr se sjednává přes webové stránky, výplata probíhá převodem na účet

Požadavky

 • Úvěr je určený výhradně osobám starším 18 let
 • Žadatel musí vyplnit všechny požadované informace, včetně výše příjmů
 • Půjčka se vyplácí pouze převodem, je tedy nutné mít bankovní účet

Rychlý kontakt

222 99 77 22
Creamfinance Czech, s.r.o., Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7-Holešovice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 08:00 – 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Oproti řadě jiných nebankovních úvěrů se dají získat i vyšší částky – až do 100 000 Kč
 • Splácení si můžete rozložit na dlouhou dobu – až na 24 měsíců
 • Sjednání půjčky je velmi snadné a rychlé, vše se kompletně vyřizuje přes internet
 • Ke schválení půjčky nebudete potřebovat žádného ručitele
 • Ani u vyšších částek není vyžadována zástava nemovitosti ani jiného majetku
 • Pokud budete úvěr řádně splácet, dostanete část peněz zpět (u půjček o délce alespoň 1 rok)
 • Vyřízení žádosti je velmi rychlé, stejně jako převod peněz – můžete je mít už do 30 minut

Nevýhody půjčky

 • Půjčka je velmi drahá, i nejnižší úrok činí 72 % ročně
 • Ještě vyšší je RPSN, např. u půjčky 6 měsíců může dosahovat až 147 %
 • V případě nesplácení úvěru hrozí velmi vysoké sankce (až 25 % za každý týden prodlení)

Lendon

Nebankovní půjčka od 20 000 Kč do 100 000 Kč Lendon
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 20122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 13. 1. 2021