Kouzelná půjčka

Rychlá půjčka do 50 000 Kč

Výše půjčky: 1 000 - 50 000 Kč
Splatnost: 2 dny – 30 dní
Úrok od: 0,99 % p.a.

Kouzelná půjčka není v ČR již dostupná. Doporučujeme půjčky s podobnými parametry: Zaplo, Ferratum, Kamali. Nebo si můžete porovnat další nebankovní půjčky, či půjčky zdarma.

Jednou z těch známějších nebankovních úvěrů je Kouzelná půjčka, která hned na první pohled upoutá svým názvem i pěkně provedenými internetovými stránkami. Kouzelná půjčka působí docela sympaticky, je ale opravdu výhodná, nebo je to jen jedna z mnoha nebankovních půjček s příliš vysokými úroky a poplatky? Pokud jste si u Kouzelné půjčky ještě nikdy úvěr nebrali, můžete získat až 10 000 Kč, což je napoprvé docela vysoká částka. Splatnost je prakticky stejná, jako u většiny ostatních krátkodobých půjček, tedy maximálně 30 dnů. Stálí klienti ale mohou získat i mnohem vyšší částky – s každou další řádně splacenou půjčkou se její maximální limit navyšuje a postupně tak můžete mít nárok až na půjčku ve výši 50 000 Kč. Sjednání je přitom velmi snadné, vše se vyřizuje pohodlně přes internet, bez nutnosti jezdit na pobočku, předkládat dokumenty a podepisovat spoustu papírů. Zajímavým a originálním prvkem, který ostatní poskytovatelé půjček nenabízejí, je možnost nechat si proplatit fakturu za vybrané služby. Kouzelnou půjčku tak můžete cíleně využít např. na uhrazení platby za vodu, plyn, elektřinu nebo nájem, může jít ale i o účtenku za nákup různého zboží. Abyste ale měli šanci půjčku získat, nesmí být na Vás uvalena žádná exekuce ani insolvence, musíte mít stálý příjem, z něhož budete schopní úvěr včas splatit a musíte mít také vlastní bankovní účet psaný na Vaše jméno.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 50000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 10 000 Kč
 • Úrok od: 0,99 %
 • Doba splatnosti: 2 dny – 30 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ano
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Kouzelná půjčka patří bezpochyby k nejrychlejším českým mikropůjčkám a peníze díky ní můžete získat už během jediné hodiny. Abyste mohli půjčku dostat, musíte být připojení k internetu, mít vlastní mobilní telefon, mailovou adresu a bankovní účet, psaný na vaše jméno. Ještě předtím, než začnete vyplňovat internetový formulář, si nachystejte váš občanský průkaz. Jinak žádné osobní doklady ani dokumenty potřebovat nebudete a můžete se pustit do vyplňování.

Přesný postup při internetové žádosti o Kouzelnou půjčku:

Ve svém internetovém prohlížeči si do adresního řádku zadejte odkaz www.kouzelnapujcka.cz. Otevřou se vám webové stránky, kde hned v úvodu uvidíte úvěrovou kalkulačku včetně informace, kdy můžete mít peníze vyplaceny na účtě. Nejdříve ze všeho si pomocí dvou posuvníků nastavte přesné parametry vašeho úvěru – tedy výši půjčky (napoprvé 1000 – 10 000 Kč) a dobu splatnosti (2 – 30 dní). Zároveň se vám vpravo ihned zobrazí přesné údaje o výši úrokové sazby, roční procentní sazbě nákladů, poplatku za úvěr a poplatku za případné prodloužení půjčky o měsíc. Jakmile budete s nastavením půjčky spokojení, klikněte na fialové tlačítko Chci si půjčit. (obr. 1)

Žádost Kouzelná půjčka - krok 1

Následuje druhá část formuláře, jejímž obsahem jsou kontaktní údaje. Vyplnit musíte všechna políčka označená červenou hvězdičkou, nejdříve tedy jméno, příjmení, pohlaví, rodné číslo, číslo OP, číslo na mobil, mailovou adresu, rodinný stav a počet dětí. Dále je třeba uvést adresu vašeho trvalého bydliště a v případě, že máte jinou korespondenční adresu, uveďte i údaje o ní. Jakmile budete mít tuto část kompletně vyplněnou, klikněte na fialové tlačítko Pokračovat. (obr. 2)

Žádost Kouzelná půjčka - krok 2

Pak se vám zobrazí třetí část žádosti, která je zaměřena na vaše příjmy, kontaktní osobu a číslo účtu (případně platbu faktury). Nejdříve musíte vyplnit výši měsíčního příjmu a jeho zdroj (v případě zaměstnání i informace o zaměstnavateli). Dále uvedete, zda máte vlastní auto a řidičský průkaz, doplníte údaje o vaší blízké osobě a nastavíte si, zda chcete poslat peníze na účet nebo půjčku využít k platbě faktury. Znovu kliknete na Pokračovat a už jste téměř u konce. (obr. 3)

Žádost Kouzelná půjčka - krok 3

V poslední části žádosti odpovíte na pár doplňujících otázek, odkliknete souhlasy se všemi podmínkami, zpracováním osobních údajů atd., ještě jednou si zkontrolujete údaje o půjčce a kliknutím na velké fialové tlačítko Odeslat žádost formulář odešlete ke zpracování. (obr. 4)

Žádost Kouzelná půjčka - krok 4

Tím je žádost za Vámi a stačí už jen počkat na její vyhodnocení, které je v pracovní době otázkou necelé hodinky.

Přihlášení na účet pro zaregistrované klienty Kouzelné půjčky

Klienti Kouzelné půjčky, kteří už dříve tento úvěr získali, se pro novou žádost mohou přihlásit do svého osobního online účtu a sjednání půjčky je tak pro ně mnohem rychlejší. Přihlášení se provádí kliknutím na odkaz Můj účet v horním menu a následně pak vyplněním uživatelského jména a PINu. Pokud byste jej náhodou zapomněli, stačí jen zadat e-mail a bude vám poslán nový. Pokud byste si s čímkoliv nevěděli rady, stačí zavolat na klientskou linku na čísle 277 277 888.

Sazebník poplatků

Částka Doba splatnosti Úroková sazba RPSN Celkem k úhradě
1 000,00 Kč 7 dní 362,34% 3314,00% 1 070,00 Kč
2 000,00 Kč 14 dní 362,34% 2883,00% 2 278,00 Kč
3 000,00 Kč 21 dní 362,34% 2575,00% 3 624,00 Kč
5 000,00 Kč 30 dní 362,34% 2276,00% 6 486,00 Kč
7 000,00 Kč 30 dní 362,34% 2275,00% 9 080,00 Kč
10 000,00 Kč 30 dní 362,34% 2274,00% 12 971,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kolik si mohu půjčit jako nový klient a za jakých podmínek?

Pro nové zájemce o Kouzelnou půjčku platí, že si mohou půjčit až 10 000 Kč na dobu maximálně 30 dní. Přesná výše poplatku pak závisí na konkrétní částce a době splácení, snadno si ji můžete zjistit pomocí úvěrové kalkulačky na webu Kouzelné půjčky.

Jaké limity mají stálí zákazníci Kouzelné půjčky?

U druhé půjčky je maximální výše rovných 20 000 Kč, u třetí 30 000 Kč, u čtvrté pak 40 000 Kč a konečně od páté žádosti o úvěr je maximální limit půjčky 50 000 Kč. Vyšší půjčka navíc znamená i delší dobu splatnosti a to až 90 dní.

Budu k vyřízení půjčky potřebovat nějaké dokumenty? Pokud ano, tak jaké?

Ne, půjčku si můžete sjednat z pohodlí domova přes internet, aniž byste museli předkládat různé dokumenty, potvrzení o příjmech apod. Vše je velmi rychlé, pohodlné a snadné.

Dá se Kouzelná půjčka sjednat i jinak než přes internet?

Bohužel ne, jediným možným způsobem, jak půjčku získat, je prostřednictvím webových stránek www.kouzelnapujcka.cz. Vyplnění žádosti je ale jednoduché a zabere vám jen pár minut.

Je možné půjčku v případě nutnosti prodloužit? Jestli ano, tak na jak dlouho a za jakých podmínek?

Ano, prodloužení splatnosti možné je a to rovnou o 30 dnů. Musíte za něj ale uhradit příslušný poplatek, který se odvíjí od výše půjčky – přesná sazebník naleznete na webu Kouzelné půjčky. Prodloužení je automaticky možné pouze u úvěru s 30denní splatností, u půjčky na 90 dní lze splatnost posunout pouze na základě písemné žádosti, které ale nemusí být vyhověno.

Nemám sice účet u banky, ale sestra mi nabídla, že si mohu peníze nechat poslat k ní. Je to možné?

Ne, jednou ze základních podmínek půjčky je nutnost mít vlastní bankovní účet. Pokud jej nemáte, úvěr bohužel nemůžete získat.

Nedávno jsem se dostal do exekuce, mám nějakou šanci, že půjčku dostanu?

Ne, Kouzelná půjčka má poměrně přísné podmínky a patří mezi ně i pravidlo, že lidé s exekucí nebo insolvencí dostat úvěr nemohou.Výsledné hodnocení

Kouzelná půjčka určitě patří – už jen díky velmi kvalitní webové prezentaci, která převyšuje většinu ostatních konkurentů – mezi významné hráče na trhu nebankovních úvěrů. Jedná se o prověřený a spolehlivý úvěrový produkt, u něhož má klient jistotu solidního jednání, Kouzelná půjčka byla navíc nedávno oceněna v rámci odborného hodnocení jako druhý nejférovější poskytovatel mikropůjček v ČR. Z žádného nepoctivého jednání tak nemusíte mít strach, kladně lze určitě hodnotit i absenci rozhodčí doložky nebo odpovědné poskytování půjček, které znamená, že firma nepůjčuje těm, u nichž není přesvědčená, že zvládnou půjčku řádně splatit. Výhodami je bezesporu rychlost vyřízení půjčky, snadné sjednání online, vysoké úvěrové limity nebo výborné webové stránky, na druhou stranu má Kouzelná půjčka i poměrně velká negativa. Patří k nim jednak nízké procento schválených žádostí, velkým minusem jsou i příliš vysoké poplatky a úroky, včetně poplatků za případní prodloužení půjčky. Půjčku tak lze doporučit hlavně těm, pro něž je nejdůležitější rychlost (peníze můžete mít připsané už během hodiny) nebo těm, kteří mají zájem o úvěr čistě za účelem uhrazení faktury. Jinak ale Kouzelná půjčka patří spíše k těm méně výhodným.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
30 %
SPOLEHLIVOST
70 %
Celkové hodnocení 63 %

Zkušenosti

Eva D
Eva D
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Kouzelna/zkusenosti

Musela jsem co nejdříve uhradit dluh za elektřinu, jinak mi hrozilo její odpojení. Na internetu jsem si našla stránky Kouzelné půjčky, kde mě zaujala možnost nechat si zaplatit fakturu přímo od poskytovatele úvěru. Podala jsem si tedy žádost a Kouzelná půjčka mi můj účet za elektřinu zaplatila. Zatím to byla moje první zkušenost s půjčkami a musím říct, že zkušenost pozitivní. Určitě tak mohu Kouzelnou půjčku doporučit.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka, která se sjednává přes internetové stránky
 • Noví klienti mohou získat až 10 000 Kč se splatností max. na 30 dní
 • U opakovaných půjček jsou limity vyšší, maximum je až 50 000 Kč
 • Možnost nechat si proplatit fakturu, např. za elektřinu, vodu, plyn nebo nájemné
 • Blesková výplata bez nutnosti podepisování smlouvy nebo návštěvy pobočky

Požadavky

 • Musí vám být nejméně 18 let
 • Musíte mít vlastní telefon, e-mail a přístup na internet
 • Musíte mít vlastní bankovní účet, peníze nelze poslat na účet jiné osoby
 • Nesmíte být v exekučním ani insolvenčním řízení
 • Musíte mít stálý příjem a dostatečně vysokou bonitu

Rychlý kontakt

277 277 888
Kouzelná půjčka s.r.o., Biskupský dvůr 2095/8, Praha 1, 110 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.30 – 17.30
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Vysoká částka i pro nové klienty – až 10 000 Kč
 • Vyšší úvěrové limity pro stálé zákazníky
 • K vyřízení nepotřebujete žádného ručitele, ani nemusíte dávat majetek do zástavy
 • Pohodlné sjednání přes internet, žádné dlouhé a komplikované smlouvy
 • Žádné poplatky předem, jasné a srozumitelné podmínky
 • Součástí úvěru není žádná rozhodčí doložka ani podepisování směnky
 • Velmi rychlá výplata na účet, peníze můžete mít už během pouhých 60 minut
 • Abyste mohli půjčku dostat, nemusíte posílat potvrzení o příjmech

Nevýhody půjčky

 • Poměrně přísné nároky na klienty, většina žádostí bývá zamítnuta
 • Vysoké poplatky a vysoké úrokové sazby
 • Pouze krátká doba splatnosti, prodloužit si ale půjčku můžete
 • Musíte mít vlastní účet u banky, na účet příbuzného nebo známého úvěr nedostanete

Kouzelná půjčka

Rychlá půjčka do 50 000 Kč Kouzelná půjčka
Celkové hodnocení: 3/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Obchodní podmínky
(velikost: 3 MB)
Smlouva o půjčce
(velikost: 250 kB)
Žádost o půjčku
(velikost: 417 kB)
Smlouva o půjčce - 90 dní
(velikost: 346 kB)
Prezentace
(velikost: 628 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 13. 1. 2021