Klaplo.to

Nová nebankovní půjčka na českém trhu

Výše půjčky: 100 - 10 000 Kč
Splatnost: 1 - 62 dní
Úrok od: 0 % p.a.

Velkou většinu půjček už lze v dnešní době sjednat online přes webové stránky, jen málokdy je nutná osobní návštěva pobočky banky či nebankovní společnosti. Novinka, která se nedávno objevila, je ale hodně specifická a v českém prostředí unikátní – půjčka Klaplo.to se totiž nesjednává přes internetové stránky, ale pomocí mobilní aplikace pro chytré telefony. Aplikace je samozřejmě ke stažení zdarma a neplatí se nic za její používání, ale je nezbytná k tomu, abyste si o produkt mohli požádat.

 

Práce s aplikací je jednoduchá a díky tomu si s ní snadno poradí i méně zkušení uživatelé. Stačí se pouze zaregistrovat, nahrát potřebné doklady a dokumenty a počkat na posouzení žádosti. Jednotlivé dokumenty stačí pouze ofotit nebo naskenovat, není tak nutní nic posílat mailem nebo poštou. V některých případech stačí kromě osobních dokladů pouze výpis z bankovního účtu žadatele, pokud z něj není zřejmý příjem, je třeba nahrát i doklad o výši příjmů (ať už ze zaměstnání, důchodu nebo z jiného zdroje).

Půjčku Klaplo.to lze využít na celou řadu účelů – kromě plateb za energie, jako je je elektřina nebo plyn, za vodu nebo za telekomunikační služby (telefon, internet, placená televize) ji lze využít i na splátky bankovních i nebankovních půjček, nejsou -li po splatnosti nebo ve stavu vymáhání. Důležité je, aby poskytovatel dané služby byl v databázi účtů, případně splňoval podmínky pro zařazení.

Maximální výše půjčky je 10 000 Kč, vyšší faktury ani složenky vám Klaplo.to neproplatí. Doba splacení je 31 dní, lze si ale půjčku prodloužit o další měsíc a mít tak celkem 62 dní na splacení. Poplatek je vždy ve stejné výši – 95 Kč, úrokové sazby se ale liší v závislosti na tom, o kolikátou půjčku u Klaplo.to se jedná. Nový klient má denní úrok 1 %, s každou další půjčkou se mu pak denní úroková sazba postupně snižuje. Pokud ale nesplatí úvěr včas, sleva mu zanikne a znovu se mu začne počítat od původního jednoho procenta denně. Půjčka se splácí bankovním převodem na účet poskytovatele, je tak důležité hlídat si datum splatnosti.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 100 Kč – 10000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 10 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 1 - 62 dní
 • Peníze na účtu: 3 minut
 • Způsob vyplacení: Poskytovatel složenku/fakturu sám uhradí za klienta
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Ještě předtím, než se pustíte do podání žádosti, připravte si následující věci – váš platný občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (např. cestovní pas, rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz apod.), dále pak výpis z bankovního účtu a pokud jeho součástí není doložení příjmů, potřebovat budete i potvrzení o příjmech (ať už jde o výplatu, dávky na mateřské dovolené nebo důchod).

Přesný postup při žádosti o půjčku Klaplo.to:

Přes samotným vyplňováním žádosti v aplikaci si nejdříve otevřete internetové stránky na adrese www.klaplo.to. Na nich najdete odkazy pro stažení aplikace jak pro mobilní telefony s operačním systémem Android, tak i pro zařízení od společnosti Apple. Aplikaci si pak můžete zdarma stáhnou buď pomocí QR kódu nebo přímo z příslušného internetového obchodu. (obr.1 až 3)

Žádost Klaplo.to - krok 1

Žádost Klaplo.to - krok 2

Žádost Klaplo.to - krok 3

Po stažení do mobilu si aplikaci otevřete a první věc, kterou musíte udělat, je registrace. Do jednoduchého formuláře tak postupně vyplníte vaši mailovou adresu, nastavíte si čtyřmístný číselný PIN kód a vyplníte vaše telefonní číslo (musí se jednat přímo o číslo mobilu, v němž aplikace máte nainstalovanou). (obr. 4)

Žádost Klaplo.to - krok 4

Následně zadáte ověřovací kód, který vám právě přišel prostřednictvím textové zprávy. Kód vyplníte, dáte Potvrdit a Pokračovat a můžete přejít na další krok. (obr. 5)

Žádost Klaplo.to - krok 5

V dalších krocích pak musíte do aplikace nahrát jednak kopie vašich osobních dokladů (OP + druhý doklad), výpis z bankovního účtu, případně i potvrzení o příjmech. Zároveň je také třeba nahrát faktury či složenky, které chcete, aby za vás Klaplo.to uhradilo. (obr. 6)

Žádost Klaplo.to - krok 6

Pokud vše dopadne dobře a žádost vám bude schválena, Klaplo.to za vás uhradí příslušnou složenku nebo fakturu, vy pak musíte danou částku spolu s poplatkem a úrokem zaplatit nejpozději do 31 dní (pokud si půjčku neprodloužíte – pak můžete získat dalších 31 dní navíc).

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Půjčka Doba splácení Poplatek za půjčku Denní úroková sazba
První půjčka 31 dní 95.00 Kč 1.00 %
Druhá půjčka 31 dní 95.00 Kč 0.90 %
Třetí půjčka 31 dní 95.00 Kč 0.81 %

FAQ - Často kladené otázky

Jakým způsobem si mohu o půjčku Klaplo.to požádat?

Jedinou možností, jak si o půjčku Klaplo.to zažádat, je prostřednictvím mobilní aplikace, která je dostupná pro oba hlavní operační systémy, tedy pro Android a iOS. Aplikaci si zdarma stáhnete do mobilu a přímo v ní si o půjčku snadno požádáte – zabere to jen několik minut vašeho času.

Jaké doklady, případně potvrzení, budu k vyřízení žádosti potřebovat?

Vyžadovány jsou dva doklady totožnosti, z toho jeden musí být občanský průkaz, druhým může být třeba pas, řidičák, zbrojní průkaz nebo třeba rodný list. Dále je pak nutné přiložit i výpis z bankovního účtu, v některých případech i potvrzení o příjmech.

Jak vysoké jsou zde úrokové sazby?

Základní denní úroková sazba je 1%, nicméně platí jen pro první půjčku. U každé další už máte slevu a čím věrnějším klientem jste, tím je sleva na úrocích vyšší. V případě pozdního splacení by se vám ale výhody smazaly a znovu byste začínali na jednom procentu za den.

Dá se půjčka i prodloužit? Pokud ano, tak na jak dlouho?

Určitě ano, vždy máte možnost si půjčku prodloužit o dalších 31 dní – celkem tedy můžete mít na splacení až 62 dní.

Mám vůbec šanci, že půjčku dostanu, když mám špatnou platební historii?

Máte, ne vždy musí být špatná platební historie automatickým důvodem k zamítnutí žádosti – rozhodně to zkuste, možná vám bude žádost schválena.

Na co všechno se dá tento úvěr použít? Můžu ho využít třeba na nákup vybavení bytu?

Klaplo.to lze použít pouze na proplacení faktur, složenek nebo nedoplatků na půjčkách – poskytovatel vždy sám uhradí příslušnou složenku nebo fakturu (ať už za energie, telekomunikační služby nebo jiné úvěry). Peníze nelze použít na nákup zboží, navíc vy jako klient je nedostanete, protože poskytovatel požadovanou platbu provede sám.

Lze proplatit i faktury nebo složenky nad 10 000 Kč?

Bohužel ne, maximální limit půjčky je pevně daný a složenky i faktury nad 10 000 Kč Klaplo.to v současné době neproplácí.Výsledné hodnocení

Nový koncept nebankovních půjček Klaplo.to, který přináší snadné a rychlé řešení pro ty, jenž potřebují uhradit různé faktury nebo složenky, je rozhodně zajímavý a pro spoustu lidí je užitečnou alternativou vůči standardním nebankovním úvěrům. Velkým plusem je zejména snadné vyřízení, kdy se vše provádí pouze prostřednictvím mobilní aplikace a klient tak nemusí nikam chodit ani nikam telefonovat. Půjčka je spolehlivá a prověřená, určitou nevýhodou jsou ale její limity – 10 000 Kč není příliš vysoká částka a pro někoho může být problém i relativně krátká doba splatnosti. Celkově ale půjčku Klaplo.to hodnotíme pozitivně a oceňujeme, že přináší něco nového mezi krátkodobé nebankovní úvěry, které jsou si jinak velmi podobné.

RYCHLOST
80 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Michal
Michal
Web: https://www.coolpujcky.cz/pujcka/Klaplo-to

Tuhle aplikaci považuji za naprosto skvělý nápad a jsem opravdu rád, že jsem ji měl možnost využít. Potřeboval jsem urychleně zaplatit fakturu za elektřinu a aplikace Klaplo.to mi umožnila vše vyřídit rychle, jednoduše a z pohodlí domova, aniž bych musel trávit spoustu času složitým papírováním, telefonováním nebo dokonce návštěvě banky. Jsem mimořádně spokojený a určitě tuto službu doporučuji i ostatním.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka, která vám proplatí složenku nebo fakturu
 • Lze ji použít na zaplacení elektřiny, plynu, telefonu, internetu, placené TV nebo půjček
 • Maximální úvěrový limit je 10 000 Kč, maximální doba splatnosti je 31 dní
 • Prodloužit splatnost lze o dalších 31 dní
 • Produkt se sjednává pouze pomocí mobilní aplikace, která je pro Android a iOS

Požadavky

 • Klient musí být vždy starší 18 let
 • Podmínkou je také podání žádosti přes mobilní aplikaci
 • Částka, kterou chce žadatel proplatit, nesmí přesáhnout 10 000 Kč
 • Pro schválení žádosti musí mít žadatel dostatečnou úvěruschopnost, která se vždy prověřuje

Rychlý kontakt

274 780 961
Money Store s.r.o, Korunní 810/104, 101 00 Vinohrady

Otevírací doba: Pondělí - Pátek
Víkendy a Svátky

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi snadné, rychlé a pohodlné vyřízení z mobilu pomocí aplikace
 • Žádné papírování, telefonování ani návštěvy pobočky
 • Možnost prodloužení splatnosti až o dalších 31 dní
 • Výrazné slevy na úrokové sazbě pro stálé klienty
 • Širší možnosti využití – proplatit lze nejen energie, nájem, telefon, internet apod. ale i nesplacené půjčky od bankovních i nebankovních společností
 • Stačí jen dva doklady a výpis z účtu, jen někdy je nutné i potvrzení o příjmech

Nevýhody půjčky

 • Úvěrový rámec není moc velký, maximum je pouze 10 000 Kč
 • Půjčku lze použít pouze na zaplacení složenek a faktur, žadatel peníze nedostane (poskytovatel zaplatí za něj)
 • Pro některé zájemce může být překážkou možnost sjednání pouze přes mobilní aplikaci

Klaplo.to

Nová nebankovní půjčka na českém trhu Klaplo.to
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 222 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 21. 7. 2021