Express Credit

Nebankovní půjčka před výplatou

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč
Doba splatnosti: 7 - 28 dní
Úrok: 10 %

Jednou z důležitých vlastností nebankovních půjček je jejich rychlost – mnohdy je pro zájemce o úvěr právě rychlost výplaty peněz klíčovým parametrem, podle něhož se rozhodují, o kterou konkrétní půjčku si zažádají. Nebankovní úvěry Expres Credit patří k nejrychlejším na českém trhu – jejich poskytovatel má účty hned u šesti předních bank a díky tomu tak může většině zájemců vyplatit peníze už do 15 minut.

V případě půjčky Express Credit jde o klasickou rychlou SMS půjčku před výplatou – její výše je pouze v rozmezí od 1 000 Kč do 15 000 Kč, pro nové klienty je navíc první půjčka pouze do 4 500 Kč. Délka splatnosti je krátkodobá, nastavit si ji lze na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Prodloužení možné je, ale tak jako všude jinde, i zde je nutné za něj nejdříve uhradit příslušný poplatek. Menším mínusem tohoto úvěru je absence první půjčky zdarma pro nové klienty – pokud tedy hledáte bezúročný úvěr, Express Credit není vhodným řešením.

Express Credit je jednou z mála půjček, o které si lze požádat i esemeskou – nejdříve je sice nutná registrace na webových stránkách půjčky + ověření bankovního účtu, pak už si ale klient může vybrat, zda si žádost vyplní na webu nebo ji pošle z mobilu formou SMS zprávy. Důležitou informací je, že půjčka je vyplácena pouze převodem na účet, a to pouze na účet žadatele – nelze si tak nechat peníze poslat na konto jiné osoby.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 15000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 731 Kč
 • Úrok od: 10 %
 • Doba splatnosti: 7 - 28 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: Vyplacení pouze na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

K vyřízení půjčky Express Credit si nejdříve připravte mobilní telefon, nachystejte si číslo účtu a rodné číslo. Jinak byste žádné jiné dokumenty nebo doklady potřebovat neměli.

Přesný postup při žádosti o půjčku Express Credit:

Otevřete si internetové stránky na adrese www.express-credit.cz a hned v úvodní části webu uvidíte posuvníky, s jejichž pomocí si nastavíte požadovanou výši půjčky – napoprvé můžete dostat maximálně 4 500 Kč, délku splatnosti si můžete vybrat jakoukoli (7, 14, 21 nebo 28 dní). Při nastavování parametrů úvěrů zároveň ihned uvidíte přesnou výši poplatku, RPSN (roční procentní sazbu nákladů) a den, k němuž musí být půjčka splacena.

Následně je třeba vyplnit krátký formulář – ten je hned vedle a uvést do něj musíte vaše křestní jméno, příjmení, rodné číslo (bez lomítka), mailovou adresu, číslo na mobilní telefon, vybrat, kde máte banku a odkliknout souhlas se podmínkami smlouvy a se zpracováním osobních údajů. Pak formulář potvrdíte kliknutím na tlačítko Zažádat o půjčku.

Vzápětí se vám otevře stránka s dalšími informacemi a pokynem k uhrazení ověřovacího poplatku. Ten činí jen symbolických 0,01 Kč a slouží k ověření čísla účtu – půjčku totiž mohou získat pouze ti, jenž mají vlastní bankovní účet. Zároveň na stránce uvidíte číslo variabilního symbolu, který je u platby třeba uvést a zprávu pro příjemce, kterou zkopírujete do platebního příkazu. Platbu musíte uhradit nejpozději do 120 hodin, jinak by vaše registrace byla zrušena.

Jakmile poskytovatel půjčky Express Credit dostane vaši platbu na účet, odešle vám přihlašovací údaje, s nimiž budete moci provést vstup do klientské zóny – jedná se o ID, které vám přijde v SMS zprávě na mobilní telefon a o dočasné heslo, jež vám přijde v elektronické poště na vaši mailovou adresu. Jakmile budete oba údaje mít, můžete provést svoje první přihlášení vyplněním údajů do políček v horní části webové stránky Express Credit.

V klientském účtu si pak jednoduše vyberete parametry svojí půjčky, potvrdíte smluvní podmínky úvěru zadáním hesla a jakmile dostanete textovou zprávu o schválení žádosti, budou vám peníze obratem odeslány na váš bankovní účet.

Postup při žádosti o půjčku prostřednictvím SMS zprávy:

Jako registrovaný klient máte možnost požádat si o úvěr i formou SMS, což se může hodit třeba v situaci, kdy zrovna nemáte k dispozici internetové připojení. SMS žádost se posílá na číslo +420 790 542 009 a formát SMS je EC (mezera) PROSIM (mezera) UŽIVATELSKÉ ID (mezera) částka (mezera) doba splatnosti. Pokud vám žádost bude schválena, během několika minut dostanete SMS s kódem. Ten pak musíte nejpozději do 60 minut poslat v potvrzovací SMS o formátu EC (mezera) POTVRZUJI (mezera) VÁM ZASLANÝ KÓD ŽÁDOSTI O PŮJČKU a to opět na číslo +420 790 542 009. Jakmile vám přijde SMS potvrzení o schválení půjčky, budou vám peníze ihned odeslány na váš bankovní účet.

Splácení půjčky Express Credit:

Nebankovní úvěr Express Credit se splácí jednorázově a sice bezhotovostním bankovním převodem na některý z účtů poskytovatele. Do platebního příkazu je třeba uvést číslo účtu úvěrové společnosti, výši platby, rodné číslo (jako variabilní symbol) a ještě jednou rodné číslo (jako účel platby do zprávy pro příjemce). Důležité je zadat správně rodné číslo, protože na jeho základě je pak platba přiřazena.

Prodloužení půjčky Express Credit:

V případě, že nastane situace, kdy nebudete mít na splacení, můžete si půjčku prodloužit. Odložení splatnosti úvěru provedete tak, že se nejdříve přihlásíte do svého klientského účtu, kde si vše nastavíte v sekci Zóna uživatele. Po podání žádosti o prodloužení půjčky je ještě nutné zaplatit příslušný poplatek.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem ke splacení
1 000 Kč 7 dní 100 Kč 1 100 Kč
3 000 Kč 7 dní 300 Kč 3 300 Kč
10 000 Kč 14 dní 1 500 Kč 11 500 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakými způsoby se dá tato nebankovní půjčka sjednat?

Žádost o úvěr Express Credit se dá podat dvěma způsoby – přes internetové rozhraní nebo pomocí SMS zprávy. Nejdříve je ale třeba na webových stránkách půjčky provést registraci a uhradit ověřovací poplatek.

Je pro nové klienty nějaká výhoda nebo naopak omezení?

Ano, noví klienti si mohou napoprvé půjčit maximálně 4 500 Kč, při dalších půjčkách už se jim ale limit navyšuje až na 15 000 Kč. Žádná speciální výhoda, např. v podobě první půjčka zdarma, zde bohužel není.

Dá se splatnost tohoto úvěru případně prodloužit?

Ano, pokud nebudete mít dostatečné množství peněz na splacení, můžete si ve svém klientském účtu požádat o odložení splatnosti. Zároveň je třeba uhradit příslušný poplatek dle sazebníku.

Jak dlouho trvá, než dojde k výplatě peněz na účet klienta?

Půjčka Express Credit patří k těm nejrychlejším, vždy ale záleží také na tom, u které banky má klient vedený svůj bankovní účet. V případě, že se jedná o Českou spořitelnu, MONETA Money Bank, ČSOB, Komerční banku, Raiffeisenbank nebo Fio banku, mělo by dojít k převodu peněz už do 15 minut. U ostatních bank pak nejpozději do 24 hodin.

Mohou tuto půjčku získat i lidé bez vlastního bankovního účtu?

Bohužel to není možné, půjčka Express Credit je určená výhradně pro ty, jenž mají svůj vlastní bankovní účet – hotovostní výplata úvěru se neprovádí.

Proč je pro podání žádosti nutné nejdříve poslat registrační poplatek?

Je to z důvodu ověření, že žadatel má skutečně vlastní účet u banky. Samotný poplatek je pouze v symbolické výši jednoho haléře a jeho účelem je pouze verifikace účtu, tedy kontrola, že jméno jeho majitele je shodné se jménem žadatele o úvěr.

Je půjčka Express Credit bezpečná? Nemůže jít o třeba o podvod?

Nebankovní půjčka Express Credit je naprosto bezpečná a důkladně prověřená. Není tedy žádný důvod k obavám, u tohoto úvěru vám žádné nebezpečí nehrozí.Výsledné hodnocení

Nebankovní úvěr Express Credit od společnosti Leaderfin je určitě možnou alternativou pro ty, jenž potřebují peníze co nejrychleji a není pro ně tak důležitá výše poplatků. Hlavní předností půjčky je totiž především její rychlost, kdy peníze na účtě můžete mít už během pouhých 15 minut. Půjčka je spolehlivá, prověřená a 100% bezpečná, smysl má zejména pro ty, kteří mají účet u jedné z šesti bank, u nichž má účet i její poskytovatel a zároveň potřebují malou, rychlou a diskrétní finanční výpomoc. Nevýhodou jsou ale vysoké poplatky a úroky, nepotěší ani podmínky pro nové klienty (žádná první půjčka zdarma a max. výše úvěru jen 4 500 Kč).

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
60 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Stanislava.
Stanislava.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Lendon/zkusenosti#m

Nebankovní půjčky Express Credit mi lidově řečeno vytrhly trn z paty v situaci, kdy jsem už byla úplně na dně. Nutně jsem už potřebovala sehnat alespoň 4 000 Kč, ale stále se mi to nedařilo. Teprve u této společnosti jsem uspěla a půjčka mi byla konečně poskytnuta, navíc za docela férových a přijatelných podmínek. Tuto úvěrovou společnosti můžu určitě doporučit, alespoň já jsem s ní byla spokojená maximálně.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka s úvěrovým rámcem od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Pro nové klienty je maximální výše první půjčky omezena na částku 4 500 Kč
 • Splatnost úvěru je pouze krátkodobá, od 7 do 28 dní
 • Zažádat o půjčku si lze online, po registraci je možná i žádost pomocí SMS zprávy
 • Pokud nemá klient peníze na splacení, může si splatnost půjčky za poplatek prodloužit

Požadavky

 • Půjčku mohou získat pouze osoby, kterým už bylo minimálně 18 let
 • Další podmínkou je vlastní účet u banky – úvěr nelze vyplatit hotově, ani na účet jiné osoby
 • Půjčka je určená pouze občanům České republiky, jenž mají stálý příjem
 • Půjčka není vhodná pro osoby, jež jsou v exekuci nebo v platební neschopnosti

Rychlý kontakt

448 413
LeaderFin s.r.o., Lužná 716/2, 160 00 Praha 6-Vokovice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 09:99 - 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi jednoduché podání žádosti přes internetovou stránku
 • Možnost požádat si o úvěr i prostřednictvím textové zprávy z mobilního telefonu
 • Rychlé vyřízení žádosti a blesková výplata na účet již do 15 minut
 • K vyřízení úvěru není nutný žádný ručitel ani žádná zástava majetku
 • Půjčka se dá bez problémů prodloužit, stačí jen podat žádost a uhradit příslušný poplatek
 • Vše si lze kdykoli zkontrolovat v přehledném klientském účtu na internetu

Nevýhody půjčky

 • Pro nové klienty není první půjčka zdarma, navíc je u prvního úvěru maximum jen 4 500 Kč
 • Úokové sazby jsou velmi vysoké, půjčka je tak hodně drahá
 • Maximální délka splatnosti je pouze 28 dní, delší doba už je pak zpoplatněna

Express Credit

Nebankovní půjčka před výplatou Express Credit
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Ceník služeb
(velikost: 70 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 8. 11. 2018