Express Credit

Nebankovní půjčka před výplatou

Výše půjčky: 1 000 - 15 000 Kč
Splatnost: 7 - 28 dní
Úrok od: 10 % p.a.

Jednou z důležitých vlastností nebankovních půjček je jejich rychlost – mnohdy je pro zájemce o úvěr právě rychlost výplaty peněz klíčovým parametrem, podle něhož se rozhodují, o kterou konkrétní půjčku si zažádají. Nebankovní úvěry Expres Credit patří k nejrychlejším na českém trhu – jejich poskytovatel má účty hned u šesti předních bank a díky tomu tak může většině zájemců vyplatit peníze už do 15 minut.

V případě půjčky Express Credit jde o klasickou rychlou SMS půjčku před výplatou – její výše je pouze v rozmezí od 1 000 Kč do 15 000 Kč, pro nové klienty je navíc první půjčka pouze do 4 500 Kč. Délka splatnosti je krátkodobá, nastavit si ji lze na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Prodloužení možné je, ale tak jako všude jinde, i zde je nutné za něj nejdříve uhradit příslušný poplatek. Menším mínusem tohoto úvěru je absence první půjčky zdarma pro nové klienty – pokud tedy hledáte bezúročný úvěr, Express Credit není vhodným řešením.

Express Credit je jednou z mála půjček, o které si lze požádat i esemeskou – nejdříve je sice nutná registrace na webových stránkách půjčky + ověření bankovního účtu, pak už si ale klient může vybrat, zda si žádost vyplní na webu nebo ji pošle z mobilu formou SMS zprávy. Důležitou informací je, že půjčka je vyplácena pouze převodem na účet, a to pouze na účet žadatele – nelze si tak nechat peníze poslat na konto jiné osoby.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 15000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 731 Kč
 • Úrok od: 10 %
 • Doba splatnosti: 7 - 28 dní
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: Vyplacení pouze na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

K vyřízení půjčky Express Credit si nejdříve připravte mobilní telefon, nachystejte si číslo účtu a rodné číslo. Jinak byste žádné jiné dokumenty nebo doklady potřebovat neměli.

Přesný postup při žádosti o půjčku Express Credit:

Otevřete si internetové stránky na adrese www.express-credit.cz a hned v úvodní části webu uvidíte posuvníky, s jejichž pomocí si nastavíte požadovanou výši půjčky – napoprvé můžete dostat maximálně 4 500 Kč, délku splatnosti si můžete vybrat jakoukoli (7, 14, 21 nebo 28 dní). Při nastavování parametrů úvěrů zároveň ihned uvidíte přesnou výši poplatku, RPSN (roční procentní sazbu nákladů) a den, k němuž musí být půjčka splacena. (obr. 1)

Žádost Express Credit - krok 1

Následně je třeba vyplnit krátký formulář – ten je hned vedle a uvést do něj musíte vaše křestní jméno, příjmení, rodné číslo (bez lomítka), mailovou adresu, číslo na mobilní telefon, vybrat, kde máte banku a odkliknout souhlas se podmínkami smlouvy a se zpracováním osobních údajů. Pak formulář potvrdíte kliknutím na tlačítko Zažádat o půjčku. (obr. 2)

Žádost Express Credit - krok 2

Vzápětí se vám otevře stránka s dalšími informacemi a pokynem k uhrazení ověřovacího poplatku. Ten činí jen symbolických 0,01 Kč a slouží k ověření čísla účtu – půjčku totiž mohou získat pouze ti, jenž mají vlastní bankovní účet. Zároveň na stránce uvidíte číslo variabilního symbolu, který je u platby třeba uvést a zprávu pro příjemce, kterou zkopírujete do platebního příkazu. Platbu musíte uhradit nejpozději do 120 hodin, jinak by vaše registrace byla zrušena. (obr. 3)

Žádost Express Credit - krok 3

Jakmile poskytovatel půjčky Express Credit dostane vaši platbu na účet, odešle vám přihlašovací údaje, s nimiž budete moci provést vstup do klientské zóny – jedná se o ID, které vám přijde v SMS zprávě na mobilní telefon a o dočasné heslo, jež vám přijde v elektronické poště na vaši mailovou adresu. Jakmile budete oba údaje mít, můžete provést svoje první přihlášení vyplněním údajů do políček v horní části webové stránky Express Credit. (obr. 4)

Žádost Express Credit - krok 4

V klientském účtu si pak jednoduše vyberete parametry svojí půjčky, potvrdíte smluvní podmínky úvěru zadáním hesla a jakmile dostanete textovou zprávu o schválení žádosti, budou vám peníze obratem odeslány na váš bankovní účet.

Postup při žádosti o půjčku prostřednictvím SMS zprávy:

Jako registrovaný klient máte možnost požádat si o úvěr i formou SMS, což se může hodit třeba v situaci, kdy zrovna nemáte k dispozici internetové připojení. SMS žádost se posílá na číslo +420 790 542 009 a formát SMS je EC (mezera) PROSIM (mezera) UŽIVATELSKÉ ID (mezera) částka (mezera) doba splatnosti. Pokud vám žádost bude schválena, během několika minut dostanete SMS s kódem. Ten pak musíte nejpozději do 60 minut poslat v potvrzovací SMS o formátu EC (mezera) POTVRZUJI (mezera) VÁM ZASLANÝ KÓD ŽÁDOSTI O PŮJČKU a to opět na číslo +420 790 542 009. Jakmile vám přijde SMS potvrzení o schválení půjčky, budou vám peníze ihned odeslány na váš bankovní účet.

Splácení půjčky Express Credit:

Nebankovní úvěr Express Credit se splácí jednorázově a sice bezhotovostním bankovním převodem na některý z účtů poskytovatele. Do platebního příkazu je třeba uvést číslo účtu úvěrové společnosti, výši platby, rodné číslo (jako variabilní symbol) a ještě jednou rodné číslo (jako účel platby do zprávy pro příjemce). Důležité je zadat správně rodné číslo, protože na jeho základě je pak platba přiřazena.

Prodloužení půjčky Express Credit:

V případě, že nastane situace, kdy nebudete mít na splacení, můžete si půjčku prodloužit. Odložení splatnosti úvěru provedete tak, že se nejdříve přihlásíte do svého klientského účtu, kde si vše nastavíte v sekci Zóna uživatele. Po podání žádosti o prodloužení půjčky je ještě nutné zaplatit příslušný poplatek.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celkem ke splacení
1 000 Kč 7 dní 100 Kč 1 100 Kč
3 000 Kč 7 dní 300 Kč 3 300 Kč
10 000 Kč 14 dní 1 500 Kč 11 500 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jakými způsoby se dá tato nebankovní půjčka sjednat?

Žádost o úvěr Express Credit se dá podat dvěma způsoby – přes internetové rozhraní nebo pomocí SMS zprávy. Nejdříve je ale třeba na webových stránkách půjčky provést registraci a uhradit ověřovací poplatek.

Je pro nové klienty nějaká výhoda nebo naopak omezení?

Ano, noví klienti si mohou napoprvé půjčit maximálně 4 500 Kč, při dalších půjčkách už se jim ale limit navyšuje až na 15 000 Kč. Žádná speciální výhoda, např. v podobě první půjčka zdarma, zde bohužel není.

Dá se splatnost tohoto úvěru případně prodloužit?

Ano, pokud nebudete mít dostatečné množství peněz na splacení, můžete si ve svém klientském účtu požádat o odložení splatnosti. Zároveň je třeba uhradit příslušný poplatek dle sazebníku.

Jak dlouho trvá, než dojde k výplatě peněz na účet klienta?

Půjčka Express Credit patří k těm nejrychlejším, vždy ale záleží také na tom, u které banky má klient vedený svůj bankovní účet. V případě, že se jedná o Českou spořitelnu, MONETA Money Bank, ČSOB, Komerční banku, Raiffeisenbank nebo Fio banku, mělo by dojít k převodu peněz už do 15 minut. U ostatních bank pak nejpozději do 24 hodin.

Mohou tuto půjčku získat i lidé bez vlastního bankovního účtu?

Bohužel to není možné, půjčka Express Credit je určená výhradně pro ty, jenž mají svůj vlastní bankovní účet – hotovostní výplata úvěru se neprovádí.

Proč je pro podání žádosti nutné nejdříve poslat registrační poplatek?

Je to z důvodu ověření, že žadatel má skutečně vlastní účet u banky. Samotný poplatek je pouze v symbolické výši jednoho haléře a jeho účelem je pouze verifikace účtu, tedy kontrola, že jméno jeho majitele je shodné se jménem žadatele o úvěr.

Je půjčka Express Credit bezpečná? Nemůže jít o třeba o podvod?

Nebankovní půjčka Express Credit je naprosto bezpečná a důkladně prověřená. Není tedy žádný důvod k obavám, u tohoto úvěru vám žádné nebezpečí nehrozí.Výsledné hodnocení

Nebankovní úvěr Express Credit od společnosti Leaderfin je určitě možnou alternativou pro ty, jenž potřebují peníze co nejrychleji a není pro ně tak důležitá výše poplatků. Hlavní předností půjčky je totiž především její rychlost, kdy peníze na účtě můžete mít už během pouhých 15 minut. Půjčka je spolehlivá, prověřená a 100% bezpečná, smysl má zejména pro ty, kteří mají účet u jedné z šesti bank, u nichž má účet i její poskytovatel a zároveň potřebují malou, rychlou a diskrétní finanční výpomoc. Nevýhodou jsou ale vysoké poplatky a úroky, nepotěší ani podmínky pro nové klienty (žádná první půjčka zdarma a max. výše úvěru jen 4 500 Kč).

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
60 %
SPOLEHLIVOST
60 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Stanislava.
Stanislava.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Lendon/zkusenosti#m

Nebankovní půjčky Express Credit mi lidově řečeno vytrhly trn z paty v situaci, kdy jsem už byla úplně na dně. Nutně jsem už potřebovala sehnat alespoň 4 000 Kč, ale stále se mi to nedařilo. Teprve u této společnosti jsem uspěla a půjčka mi byla konečně poskytnuta, navíc za docela férových a přijatelných podmínek. Tuto úvěrovou společnosti můžu určitě doporučit, alespoň já jsem s ní byla spokojená maximálně.

Rychlé informace

 • Rychlá nebankovní půjčka s úvěrovým rámcem od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Pro nové klienty je maximální výše první půjčky omezena na částku 4 500 Kč
 • Splatnost úvěru je pouze krátkodobá, od 7 do 28 dní
 • Zažádat o půjčku si lze online, po registraci je možná i žádost pomocí SMS zprávy
 • Pokud nemá klient peníze na splacení, může si splatnost půjčky za poplatek prodloužit

Požadavky

 • Půjčku mohou získat pouze osoby, kterým už bylo minimálně 18 let
 • Další podmínkou je vlastní účet u banky – úvěr nelze vyplatit hotově, ani na účet jiné osoby
 • Půjčka je určená pouze občanům České republiky, jenž mají stálý příjem
 • Půjčka není vhodná pro osoby, jež jsou v exekuci nebo v platební neschopnosti

Rychlý kontakt

448 413
LeaderFin s.r.o., Lužná 716/2, 160 00 Praha 6-Vokovice

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 09:99 - 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Velmi jednoduché podání žádosti přes internetovou stránku
 • Možnost požádat si o úvěr i prostřednictvím textové zprávy z mobilního telefonu
 • Rychlé vyřízení žádosti a blesková výplata na účet již do 15 minut
 • K vyřízení úvěru není nutný žádný ručitel ani žádná zástava majetku
 • Půjčka se dá bez problémů prodloužit, stačí jen podat žádost a uhradit příslušný poplatek
 • Vše si lze kdykoli zkontrolovat v přehledném klientském účtu na internetu

Nevýhody půjčky

 • Pro nové klienty není první půjčka zdarma, navíc je u prvního úvěru maximum jen 4 500 Kč
 • Úokové sazby jsou velmi vysoké, půjčka je tak hodně drahá
 • Maximální délka splatnosti je pouze 28 dní, delší doba už je pak zpoplatněna

Express Credit

Nebankovní půjčka před výplatou Express Credit
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Ceník služeb
(velikost: 70 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 12. 1. 2021