Emma’s Credit

Nebankovní půjčka od 500 Kč až do 7 000 Kč

Výše půjčky: 500 - 7 000 Kč
Splatnost: 5 - 45 dní
Úrok od: 1 % p.a.

Emma's Credit půjčka není v ČR již dostupná. Doporučujeme půjčky s podobnými parametry: Zaplo, Ferratum, Kamali. Nebo si můžete porovnat další nebankovní půjčky, či půjčky zdarma.

Půjčka Emma’s credit je určená plnoletým českým občanům, kteří mají zájem o rychlý úvěr, stačí jim pouze menší částka a nemohou si půjčit např. v bance. Tak jako drtivá většina nebankovních půjček, i Emma’s credit se dá sjednat pohodlně přes internet, na vyplnění žádosti vám bude stačit jen pár minut. Potřebovat ale budete dva doklady totožnosti, doložení příjmů a musíte také ověřit vaše telefonní číslo  bankovní účet. Žádných poplatků předem se ale bát nemusíte – převádí se pouze jedna koruna jako ověřovací poplatek.

Splácení půjčky se provádí jednorázově uhrazením dlužné částky spolu s poplatkem, půjčka se ale dá splácet i po částech – v takovém případě se peníze nejdříve použijí na zaplacení úroků a poplatků, následně pak na samotnou půjčenou částku. Prodloužení splatnosti úvěru si lze nastavit jednoduše online z účtu klienta u Emma’s credit, první prodloužení je na 30 dní, případně druhé pak na 20 a třetí a každé další na 10 dní. Poplatek za prodloužení půjčky činí 70 Kč, zároveň musíte uhradit i úrok z dlužné částky – teprve pak se vám úvěr prodlouží.

Základní úroková sazba je u půjček Emma’s credit jednotná a činí 1 % denně, tedy 365 % ročně. V případě slevy (kterou mají jak noví zákazníci, tak i stálí klienti) je ale úrok nižší, u těch klientů, kteří získají status platinového zákazníka už je pak sleva plných 30 procent. Půjčka tak sice není zrovna levná, oproti mnoha jiným ale poplatek není zas tak přehnaný. Důležitý je také fakt, že nemusíte platit nic předem (vyjma symbolického jedné koruny na ověření účtu) a strach nemusíte mít ani z žádných skrytých poplatků, rozhodčích doložek a jiných nástrah.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 500 Kč – 7000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 3 Kč
 • Úrok od: 1 %
 • Doba splatnosti: 5 - 45 dní
 • Peníze na účtu: 30 minut
 • Způsob vyplacení: převodem na bankovní účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

Ještě než se pustíte do vyplňování žádosti o půjčku, připravte si všechny potřebné doklady a dokumenty, abyste se pak jejich hledáním nemuseli zbytečně zdržovat. K vyřízení úvěru budete potřebovat dva osobní doklady (občanský průkaz a druhý doklad – např. rodný list, cestovní pas nebo řidičský průkaz), dále pak mobilní telefon (na ten vám přijde SMS zpráva s ověřovacím kódem), výpis z bankovního účtu a doložení příjmů. Jakmile budete mít vše připraveno, můžete začít vyplňovat formulář se žádostí.

Přesný postup při žádosti o půjčku Emma’s credit přes internet:

Žádost o nebankovní půjčku Emma’s credit se podává na internetových stránkách této společnosti, které naleznete na adrese www.emmascredit.cz. (obr. 1)

Žádost Emma's Credit - krok 1

Hned v horní části se vám zobrazí úvěrová kalkulačka, na níž si nastavíte požadovanou výši půjčky a dobu její splatnosti. Nezapomeňte ale, že napoprvé jste limitováni maximální částkou 3 000 Kč, omezená je i doba splatnosti na 30 dní. Hned, jak budete s nastavením parametrů půjčky spokojení, kliknete na červené tlačítko Zažádat nyní a otevře se vám nový formulář. (obr. 2)

Žádost Emma's Credit - krok 2

Ten se skládá ze tří částí - v té první je třeba uvést informace o vašich příjmech. (obr. 3)

Žádost Emma's Credit - krok 3

V druhé části je zapotřebí vyplnit základní informace o vaší osobě a adresu trvalého pobytu. (obr. 4)

Žádost Emma's Credit - krok 4

V posledním kroku už jen vyplníte vaše telefonní číslo, e-mailovou adresu, odškrtnete políčka se souhlasem o zpracování vašich údajů a souhlasem s obchodními podmínkami a už jen odešlete žádost o půjčku (obr. 5)

Žádost Emma's Credit - krok 5

Roční úroková sazba je vždy jednotná – 365 %, stejně jako u RPSN jde ale pouze o orientační údaj, není do něj započítaná výše uvedená sleva ve výši 200 Kč. Do tabulky jsme zařadili pouze půjčky pro nové klienty, webové stránky půjčky Emma’s credit uvádějí RPSN a úrok u vyšších částek pouze přihlášeným klientům.

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Úrok Sleva Celkem zaplatíte
500 Kč 30 dní 2334 % 150 Kč 200 Kč 500 Kč
1 000 Kč 30 dní 2334 % 300 Kč 200 Kč 1 100 Kč
2 000 Kč 30 dní 2334 % 600 Kč 200 Kč 2 400 Kč
3 000 Kč 30 dní 2334 % 900 Kč 200 Kč 3 700 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Kde se dá podat žádost o úvěry společnosti Emma’s credit?

Půjčka se sjednává pouze přes internet, žádost si můžete podat na webových stránkách www.emmascredit.cz.

Dají se peníze poslat i na účet třetí osoby, případně vyplatit na ruku?

Ne, půjčku lze poslat výhradně na bankovní účet. Zároveň se musí jednat o účet žadatele a musí být vedený u banky, která působí v ČR.

Jaká je výše úrokové sazby u této půjčky?

Maximální výše úrokové sazby činí 1 % denně, tedy 365 % ročně. V případě čerpání slevy je sazba ještě o něco nižší.

Jaké výhody mají stálí zákazníci této úvěrové společnosti?

Klienti, kteří si půjčují opakovaně a zároveň měli své předchozí závazky u společnosti Emma’s credit včas uhrazeny, získají slevu v rámci tzv. zákaznického klubu. Jeho členem se stanou automaticky po řádném splacení první půjčky (podmínkou je, aby byla alespoň na 1 500 Kč minimálně na 10 dní) a postupně tak získávají slevu až do výše 30 % u statusu Platinový zákazník. Spolu s vyšším statusem stoupá také maximální výše půjčky až do 7 000 Kč.

Dá se splatnost půjčky nějak prodloužit? Pokud ano, za jakých podmínek?

Ano, půjčka lze prodloužit a to i opakovaně. Nejdříve ale musíte uhradit poplatek ze prodloužení (70 Kč) a celkový úrok. To je třeba provést nejpozději v den splatnosti do 23:50. První prodloužení je o celých 30 dní, druhé pak o 20 dní a každé další o 10 dní.

Je možné splatit úvěr i předčasně? Není za to nějaká pokuta?

Půjčku můžete bez problémů splatit předčasně a žádná sankce vám za to nehrozí. Naopak, předčasné splacení je výhodné, protože zaplatíte úrok pouze za dobu, po kterou jste úvěr skutečně měli. Přesné informace najdete ve vašem online účtu po přihlášení na webové stránce půjčky Emma’s credit.

V čem spočívají hlavní výhody této půjčky oproti konkurenčním nabídkám?

Ve srovnání s většinou podobných rychlých krátkodobých půjček je výhodou delší doba splatnosti, která činí až 45 dní (u většiny jiných půjček je to jen 30 dní). Dalším plusem je sleva 200 Kč pro nové klienty, nebo věrnostní program, který těm, jenž splácejí včas, přináší slevu na každou další půjčku. Výhodou je i možnost předčasného splacení, díky kterému ušetříte na úrocích.Výsledné hodnocení

Krátkodobá nebankovní půjčka Emma’s credit patří spíše k průměru v této kategorii úvěrových produktů. Její úrokové sazby nepatří zdaleka k těm nejhorším, navíc díky věrnostnímu programu je každá další půjčka ještě o trochu levnější. Pozitivní je určitě možnost opakovaného prodloužení, předčasné splacení zdarma s úrokem pouze za dobu čerpání půjčky, nebo absence zbytečných poplatků. Velkou výhodou je možnost půjčit si až na 45 dní, na druhou stranu tuto možnost mají pouze stálí klienti až po několika řádně splacených úvěrech. Půjčka Emma’s credit je v každém případě prověřeným a dostupným nebankovním úvěrem, který sice nenabízí tak výhodné podmínky jako některé konkurenční společnosti, na druhou stranu není tolik předražený jako spousta jiných SMS půjček. Pokud se vám nepodaří najít lepší alternativu, můžeme společnost Emma’s credit doporučit – její půjčka je naprosto bezpečná a spolehlivá.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
50 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Ctibor.
Ctibor.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Emmas-credit

Nejdříve mě zaujaly pěkné webové stránky společnosti Emma's credit a když jsem si prostudoval jejich nabídku, rozhodl jsem se, že si o půjčku zažádám. Vyplnit jednoduchý formulář byla hračka a příjemně mě překvapila rychlost, s jakou byla moje žádost posouzena a schválena. Peníze jsem měl na účtu za necelou hodinku a vše tedy proběhlo k mojí naprosté spokojenosti. Půjčky od Emma's credit doporučuji všem, kteří hledají rychlý a solidní nebankovní úvěr.

Rostislav.
Rostislav.
Web: https://www.emmascredit.cz/

Dobrý den. Spolehlivost,férovost,bez zbytečných průtahů jsem dostal půjčku. Všem na 100% doporučuji EmmasCredit.cz.

Rychlé informace

 • Spolehlivá nebankovní půjčka od 500 Kč do 7 000 Kč
 • Splatnost úvěru je od 5 do 45 dní
 • Noví klienti mohou napoprvé získat maximálně 3 000 Kč na 30 dní
 • Kompletní vyřízení půjčky online přes webové stránky
 • Možnost prodloužení splatnosti po uhrazení poplatku

Požadavky

 • Věk alespoň 18 let a občanství ČR
 • Vlastní bankovní účet u banky, která působí v Česku
 • Stálý a doložitelný příjem
 • Dva doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz)
 • Mobilní telefon a mailová adresa

Rychlý kontakt

226 254 777
Emma’s credit s.r.o., Na Bojišti 1472/20, 120 00 Praha 2-Nové Město

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 09:00 – 17:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Vše si vyřídíte z pohodlí vašeho domova přes webové stránky
 • Vyřízení půjčky je rychlé, po ověření jsou peníze odeslány do 30 minut
 • Noví klienti získají slevu 200 Kč na svoji první půjčku
 • Ke schválení půjčky nemusíte mít ručitele ani nic zastavovat
 • V případě potřeby si úvěr můžete nechat prodloužit
 • Stálí klienti dostanou slevu na úrocích (až do 30 %)
 • Žádné skryté poplatky ani jiné nástrahy
 • Půjčku lze splatit i předčasně, úrok pak zaplatíte pouze za dobu, kdy jste půjčku měli

Nevýhody půjčky

 • Napoprvé je maximální výše úvěru omezena jen na 3000 Kč a splatnost na 30 dní
 • Pro vyřízení půjčky je nutné ověření bankovního účtu
 • Úroková sazba je poměrně vysoká
 • Termín splátky musí být vždy nastavený na pracovní den

Emma’s Credit

Nebankovní půjčka od 500 Kč až do 7 000 Kč Emma’s Credit
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 622 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 13. 1. 2021