Creditstar

Rychlá krátkodobá půjčka Creditstar pro každého

Výše půjčky: 1 000 - 25 000 Kč
Splatnost: 5 dní – 6 měs.
Úrok od: 0 % p.a.

Půjčka Creditstar patří mezi tzv. SMS půjčky, lze ji zařadit do kategorie rychlých nebankovních půjček před výplatou. Úvěrový rámec je od 1 000 Kč do 25 000 Kč s tím, že pro nové klienty je maximum omezeno na 12 000 Kč. Naopak doba splatnosti je zde trochu delší, kromě standardních 5 až 30 dní si lze splatnost úvěru nastavit až na 6 měsíců. Půjčka je tak zajímavou alternativou pro ty, kterým jeden měsíc na splacení úvěru nestačí a potřebují si jej rozložit na trochu delší období.

Pokud jde o požadavky na klienty, tak důležitou podmínkou je mít vlastní účet u banky – to se kontroluje už při registraci. Každý nový klient musí provést ověření totožnosti (buď přes internetové bankovnictví nebo uhrazením poplatku ve výši jedné koruny ze svého účtu). Při schvalování se kontrolují i registry dlužníků, naopak potvrzení o příjmech není automaticky nutné. Předčasné splacení půjčky je možné, navíc při něm zaplatíte méně.

Půjčka zdarma!

Využijte lákavou nabídku od Creditstar a půjčte si zdarma až 12 000 Kč.

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 25000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 12 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 5 dní – 6 měs.
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ano
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ano
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Ve vašem internetovém prohlížeči si nejdříve otevřete stránku na adrese www.creditstar.cz. Hned v úvodu webu uvidíte jednoduchou úvěrovou kalkulačku, v níž si nastavíte parametry půjčky (výše maximálně 25 000 Kč a doba splatnosti od 5 dní do 6 měsíců). První půjčka však maximálně ve výši do 12 000 Kč . Jakmile si požadovanou výši úvěru a dobu splatnosti zvolíte, ihned uvidíte i výši splátky – podle toho si tak můžete částku nebo splatnost poupravit, aby odpovídala vašim potřebám. Jakmile budete s nastavením spokojeni, klikněte na tlačítko Zažádat. (obr. 1)

Žádost Creditstar - krok 1

Následně se jako nový klient musíte nejdříve zaregistrovat, klikněte tedy na příslušné tlačítko pro vytvoření nového uživatelského účtu. (obr. 2)

Žádost Creditstar - krok 2

Vzápětí se vám otevře registrační formulář, jenž musíte vyplnit. Povinná jsou všechna políčka, musíte tak uvést všechny požadované informace. Nejdříve je třeba vyplnit rodné číslo, číslo na mobil, jméno, příjmení a e-mailovou adresu. (obr. 3) Dále pak vyplníte informace z vašeho občanského průkazu. Následuje vyplnění adresy vašeho trvalého bydliště, pokud bydlíte jinde, tak uveďte i vaši korespondenční adresu. (obr. 4) V závěru formuláře si ještě nastavíte svoje nové přihlašovací heslo, odkliknete souhlas s podmínkami půjčky a kliknete na tlačítko pro dokončení registrace. (obr. 5)

Žádost Creditstar - krok 3

Žádost Creditstar - krok 4

Žádost Creditstar - krok 5

Dalším krokem je ověření totožnosti. To lze provést dvěma způsoby – buď se přihlásíte do svého internetového bankovnictví, nebo provedete platbu převodem ve výši jedné koruny. Ověření totožnosti se provádí z toho důvodu, že půjčka je určená pouze těm, kteří mají vlastní bankovní účet.

Na závěr už jen potvrdíte podání vaší žádosti a počkáte na její posouzení. Jakmile bude vaše žádost o úvěr schválena, budou moci být peníze ihned převedeny na váš bankovní účet. Ve většině případů jsou peníze připsány na účet již do 15 minut, půjčka je tak opravdu velmi rychlá.

 

U opakovaných žádostí o půjčku Creditstar je vše mnohem jednodušší – jako registrovaný klient už nemusíte znovu vyplňovat celý formulář, ale pouze se jednoduše přihlásíte na svůj účet a z něj si podáte žádost o nový úvěr. (obr. 6) Přímo ze svého uživatelského účtu si také můžete podat žádost o prodloužení splatnosti půjčky.

Žádost Creditstar - krok 6

Sazebník poplatků

Výše půjčky Doba splatnosti Splátky půjčky Celkem zaplatíte
1 000 Kč 5 dní 0 Kč 1 000 Kč
2 000 Kč 15 dní 0 Kč 2 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 Kč 7 000 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Jak vysokou částku a na jak dlouho si mohu půjčit jako zcela nový klient?

Jestliže si u společnosti Creditstar žádáte o půjčku poprvé, můžete získat úvěr v maximální výši 12 000 Kč. Doba splatnosti je ale stejná jako u stálých klientů, lze si ji tak nastavit v rozmezí 5 až 30 dní, dále pak 2 až 6 měsíců.

Dá se v případě potřeby posunout termín splatnosti půjčky?

Ano, pokud před plánovaným datem splatnosti zjistíte, že celou částku nezvládnete uhradit, můžete si požádat o prodloužení splatnosti úvěru. Prodloužit půjčku si můžete maximálně o 30 dní a musíte uhradit samostatný poplatek za prodloužení – musíte jej zaplatit nejpozději do pěti dnů od okamžiku, kdy vám bude prodloužení schváleno.

Mohu si půjčku nechat poslat na bankovní účet mého příbuzného?

Bohužel, u této půjčky to není možné. Jednou z hlavních podmínek je, aby žadatel o úvěr disponoval vlastním bankovním účtem. Pokud jej tedy např. kvůli exekuci, nebo jiným důvodům nemáte, nebude vám žádost o půjčku schválena.

Je půjčka vhodná i pro ty, jenž mají negativní záznam v registru SOLUS?

Ne, při vyřizování žádostí se mimo jiné kontrolují i záznamy v registrech dlužníků, včetně známého registru SOLUS. Pokud v něm máte negativní záznam, musíte počítat s tím, že bude vaše žádost zamítnuta.

Dá se půjčka sjednat i osobně, nebo pouze přes internet?

Půjčku si můžete vyřídit jen přes internet, není to ale nic složitého. V případě, že byste si nevěděli rady, můžete využít také služeb zákaznického servisu (+420 228 885 888), jenž je vám k dispozici každý den v době od 9 do 17 hodin. Případné dotazy můžete směřovat také na mailovou adresu info@creditstar.cz.

Proč bych si měl vzít půjčku právě u společnosti Creditstar?

Důvodů, proč si půjčit u Creditstar je hned několik – jedná se o naprosto bezpečnou a prověřenou půjčku, sjednání je velmi jednoduché a pohodlné, výplata je rychlá (do 15 minut od schválení máte peníze na účtu) a v případě nutnosti lze půjčku prodloužit. Oproti většině krátkodobých rychlých půjček je zde navíc možnost nastavit si delší dobu splatnosti a sice až na 6 měsíců.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčka od společnosti Creditstar má nepochybně svoje klady, ale i negativa. K výhodám půjčky patří bezesporu zejména delší doba splatnosti, kdy si každý klient může nastavit splácení až na šest měsíců. Plusem jsou i velmi povedené a přehledné internetové stránky, jednoduché sjednání půjčky, možnost prodloužení splatnosti nebo jasně dané podmínky s jednotnou úrokovou sazbou. Nevýhodou může být nahlížení do registru dlužníků při schvalování a smůlu mají ti, kteří nemají vlastní bankovní účet. Celkově se dá půjčka Creditstar označit jako zajímavá možnost pro ty, kteří potřebují pouze malou částku, ale nestačí jim jen 30 dní na splacení. Vzhledem k tomu, že většina podobných krátkodobých půjček je pouze na měsíc, má určitě Creditstar pro mnoho lidí smysl.

RYCHLOST
70 %
SCHVALOVATELNOST
70 %
SPOLEHLIVOST
100 %
Celkové hodnocení 80 %

Zkušenosti

Radek K.
Radek K.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Creditstar/zkusenosti

Své finanční problémy jsem delší dobu zvládal, ale nedávno už mi prostě nezbylo nic jiného, než si vzít půjčku. Potřeboval jsem ale pouze malou částku a tak jsem se na internetu podíval na nabídku menších půjček. Zaujala mě nebankovní půjčka Creditstar a tak jsem si hned vyplnil žádost. Ta byla posouzena kladně a peníze obratem poslány na můj účet. Byl jsem spokojený jak s přístupem této firmy, tak i s rychlostí vyřízení a půjčku tedy mohu doporučit.

Zdena R.
Zdena R.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Creditstar/zkusenosti

Hledala jsem nějakou rychlou, spolehlivou a hlavně důvěryhodnou nebankovní půjčku. Kamarádka měla nedávno špatnou zkušenost s podvodnou firmou a tak jsem nechtěla dopadnout jako ona. Po kratším zvažování několika možností jsem se rozhodla, že si požádám o nebankovní půjčku Creditstar. Vyplnění registrace bylo naštěstí otázkou jen několika minut, rychlé bylo i posouzení a následná výplata peněz. Celkově proběhlo všechno hladce a tímto bych půjčky Creditstar ráda doporučila i ostatním lidem, kteří hledají malý a spolehlivý úvěr od nebankovní společnosti.

Rychlé informace

 • Nebankovní půjčka s rychlou výplatou peněz na bankovní účet
 • Noví zákazníci si mohou půjčit maximálně 12 000 Kč, stálí klienti až 25 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je 5 dní až 6 měsíců Úvěr si lze za poplatek prodloužit až o 30 dní

Požadavky

 • Provedení registrace a vyplnění žádosti o půjčku přes internet
 • Věk minimálně 18 let
 • Trvalý pobyt na území České republiky
 • Stálý příjem
 • Vlastní bankovní účet

Rychlý kontakt

228 885 888
Creditstar Czech, Pobřežní 249/46, Karlín 186 00 Praha 8

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 9:00 – 17:00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Pohodlné sjednání úvěru online přes internetové stránky
 • Rychlá výplata na bankovní účet do 15 minut od schválení půjčky
 • Možnost prodloužení splatnosti úvěru
 • Přehledné a dobře zpracované webové stránky
 • Možnost předčasného splacení, při němž navíc ušetříte
 • Splacení lze provést nejen převodem, ale i v hotovosti v bance nebo poukázkou
 • Půjčka je neúčelová, peníze můžete použít na cokoliv budete chtít

Nevýhody půjčky

 • Pro nové klienty je maximální výše úvěru jen 12 000 Kč
 • Půjčku mohou získat pouze lidé s vlastním účtem u banky, peníze nelze poslat třetí osobě
 • Při schvalování žádostí se provádí i kontrola registrů dlužníků

Creditstar

Rychlá krátkodobá půjčka Creditstar pro každého Creditstar
Celkové hodnocení: 5/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 12. 3. 2021