BB půjčka

Rychlá BB půjčka bez registru

Výše půjčky: 1 000 - 45 000 Kč
Splatnost: 7 dní – 90 dnů
Úrok od: 0 % p.a.

BB půjčka, kterou provozuje společnost BB Finance Czech, rozhodně nepatří mezi nejznámější nebankovní úvěry v Česku. Naopak, většině lidí tento název asi nic neřekne, jedná se ale o společnost, která už má za sebou více než devět let zkušeností a mnoho spokojených klientů z celé ČR. BB půjčka je v každém případě trochu specifická a od většiny ostatních nebankovních úvěrů se odlišuje zejména požadavky na klienty, jež jsou tu docela přísné. BB půjčku nemohou získat lidé se záznamem v registru, není určená ani pro nezaměstnané a žádost se zamítá i lidem, na něž byla uvalena exekuce nebo insolvence. Kromě toho musí mít žadatel také vlastní bankovní účet, takže půjčku nelze proplatit v hotovosti, složenkou ani na účet jiné osoby. Pokud ale všechny podmínky splňujete, BB půjčka nabízí relativně výhodné podmínky a určitě stojí za to nad ní pouvažovat. Velkou výhodou BB půjčky je rozhodně možnost získat první úvěr zdarma. Půjčit si napoprvé můžete maximálně 5 000 Kč a splatnost je do 30 dní – pokud peníze včas vrátíte, nebude vám účtována ano koruna navíc. U opakovaných půjček je možné vzít si úvěr až do 45 000 Kč, maximální doba splatnosti pak může být – podle výše půjčky – až na 12 měsíců. BB půjčka sice není dostupná pro tzv. rizikové klienty, ti ostatní ale mají velmi vysokou šanci na to, že jim bude žádost schválena. Jinak stejně jako u jiných nebankovních půjček, i zde je možné si splatnost úvěru prodloužit, stačí jen uhradit příslušný poplatek.

1.půjčka ZDARMA

První BB půjčka až 5000 Kč zcela zdarma

Chci využít akci

Rychlé informace

 • Typ půjčky: nebankovní
 • Půjčka: 1 000 Kč – 45000 Kč
 • Nový klient (maximální půjčka): 5 000 Kč
 • Úrok od: 0 %
 • Doba splatnosti: 7 dní – 90 dnů
 • Peníze na účtu: 15 minut
 • Způsob vyplacení: na účet
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ano
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ano
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

BB půjčka není v ČR aktuálně dostupná. Doporučujeme půjčky s podobnými parametry: Ferratum, Kamali, nebo Zaplo.

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty:

K tomu, abyste si mohli BB půjčku sjednat, potřebujete nutně připojení k internetu – úvěr nelze sjednat osobně ani po telefonu, jedinou možností je online žádost přes internetové stránky BB půjčky. Na nich se nejdříve musíte zaregistrovat, pak si vyplníte formulář se žádostí a počkáte na rozhodnutí, zda vám bude půjčka schválena. Co se týká požadovaných dokladů a dokumentů, k vyplnění formuláře budete potřebovat pouze jeden doklad totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas), žádné jiné doklady vyžadovány nejsou. Nemusíte ani skenovat dokumenty o příjmech, vše stačí pouze vyplnit do formuláře a odeslat online k posouzení.

Přesný postup při internetové žádosti o BB půjčku:

Nejdříve si ve svém internetovém prohlížeči otevřete webové stránky BB půjčky. Do adresního řádku zadejte odkaz www.bbpujcka.cz a hned na úvodní stránce webu uvidíte přehlednou úvěrovou kalkulačku, na níž si můžete nastavit požadovanou půjčku. Napoprvé si lze vybrat částku od 1 000 Kč do 5 000 Kč, splatnost úvěru můžete mít od 7 dní až po tři měsíce. Pokud si ale splatnost nastavíte na delší dobu než je 30 dní, moc se vám to nevyplatí – půjčka tak pro vás nebude zdarma, ale s poplatkem. Ideální je vzít si první půjčku na 30 dní, při včasném uhrazení tak nezaplatíte nic navíc. (obr. 1)

Žádost BB půjčka - krok 1

Dále je třeba vyplnit čtyři základní registrační údaje – vaše křestní jméno, příjmení, číslo na mobilní telefon a mailovou adresu. Pak odkliknete souhlasy s podmínkami smlouvy a s nakládáním s osobními údaji a registraci dokončíte kliknutím na tlačítko Založení účtu! (obr. 2)

Žádost BB půjčka - krok 2

Následuje samotný formulář se žádostí. Ten naštěstí není nijak dlouhý a k jeho vyplnění Vám bude stačit jen jediný doklad (buď OP nebo pas). Shora do něj vyplníte nejdříve Vaše rodné číslo, adresu Vašeho bydliště, dále pak číslo osobního dokladu, vyberete zdroj příjmů a uvedete název zaměstnavatele, funkci, měsíční plat (čistého) a měsíční výdaje. Pak už zbývá jen odkliknout souhlas s prověřením Vašich platebních schopností a tlačítkem Potvrdit odešlete vyplněnou žádost k posouzení. (obr. 3)

Žádost BB půjčka - krok 3

Rozhodnutí vám pak přijde jednak e-mailem do vaší elektronické schránky, zároveň jej dostanete i ve formě SMS zprávy. V případě schválení musíte provést ještě ověřovací poplatek (pouze v symbolické výši), hned po jeho přijetí vám budou peníze odeslány na účet.

Přihlášení na účet pro zaregistrované klienty BB půjčky

Pokud už máte první půjčku splacenou a jste tak již zaregistrovaným klientem společnosti BB Finance Czech, u dalších žádostí už celý formulář vyplňovat nemusíte. Pro další žádosti o úvěr se stačí přihlásit do vašeho účtu, který již máte vytvořený. Přihlášení se provádí zadáním mailové adresy a přihlašovacího hesla, oba údaje se zadávají do příslušných políček v pravé horní části webových stránek BB půjčky. (obr. 4)

Žádost BB půjčka - krok 4

Sazebník poplatků

Půjčka pro nové klienty ZDARMA!

Částka Doba splatnosti Počet splátek Poplatek za půjčku RPSN Celkem k úhradě
1 000,00 Kč 30 dní 1 0,00 Kč 0,00% 1 000,00 Kč
5 000,00 Kč 30 dní 1 0,00 Kč 0,00% 5 000,00 Kč
5 000,00 Kč 2 měsíce 2 2 000,00 Kč 308,30% 7 000,00 Kč
6 000,00 Kč 30 dní 1 1 440,00 Kč 288,00% 7 440,00 Kč
10 000,00 Kč 2 měsíce 2 4 000,00 Kč 308,30% 14 000,00 Kč
16 000,00 Kč 3 měsíce 3 7 200,00 Kč 253,90% 23 200,00 Kč
20 000,00 Kč 4 měsíce 4 10 000,00 Kč 221,40% 30 000,00 Kč
30 000,00 Kč 6 měsíců 6 13 500,00 Kč 141,30% 43 500,00 Kč
45 000,00 Kč 12 měsíců 12 33 750,00 Kč 118,40% 78 750,00 Kč

FAQ - Často kladené otázky

Je možné získat při první půjčce i vyšší částku, když mám dostatečně vysoký příjem?

Bohužel ne, první půjčka může být vždy maximálně ve výši 5 000 Kč a to bez ohledu na to, jak vysoké máte příjmy. Teprve u opakovaných úvěrů už lze získat i vyšší částky, nejvyšší možný úvěr je pak 45 000 Kč.

Mohu získat tento úvěr, když jsem občanka Slovenska?

Ne, BB půjčka je poskytována pouze zájemcům, kteří mají občanství ČR.

Proč se musí platit ověřovací poplatek? Nejde o nějaký podvod?

Je to z toho důvodu, aby si poskytovatel půjčky ověřil, zda má žadatel skutečně vlastní bankovní účet. Úvěr totiž nelze vyplatit na účet třetí osoby a touto symbolickou platbou si tak úvěrová společnost ověří majitele účtu. O žádný podvod tedy rozhodně nejde, ověřovací poplatky jsou běžnou záležitostí i u mnoha dalších nebankovních společností.

Jak dlouho bude trvat vyřízení mé žádosti o půjčku?

Záleží na dvou okolnostech – jednak na době, kdy jste si žádost podával a pak také na tom, u kterého bankovního ústavu máte vedený účet. Provozní doba BB půjčky je pouze ve všední dny od 8 do 16 hodin, takže mimo tento čas nejsou žádosti zpracovávány. Záleží také na bance – pokud se peníze posílají mezi různými bankami, může to trvat trochu déle. V optimálním případě budete mít peníze na účtu do druhého dne, někdy ale může kompletní vyřízení trvat až tři dny.

Jakou mám šanci na schválení půjčky, když jsem aktuálně v insolvenci?

Bohužel, v tomto případě žádnou. Jednou z podmínek BB půjčky je nemít dluhy u jiných úvěrových společností a nebýt v insolvenci či exekuci.

Je první půjčka opravdu zdarma, nebo jde jen o nějaký trik na nalákání klientů?

O žádný trik nejde, první půjčka je skutečně poskytována zdarma a nebudou vám účtovány žádné poplatky ani úroky. Je ale třeba zdůraznit, že se jedná o částku ve výši maximálně 5 000 Kč a splatnost půjčky zdarma je maximálně 30 dní. Pokud budete chtít úvěr rozložit na delší dobu, nebo budete žádat o prodloužení splatnosti, poplatkům se nevyhnete.

Proč bych si měl o úvěr zažádat zrovna u této společnosti?

Společnost BB Finance Czech je na trhu nebankovních půjček zkušeným a stabilním poskytovatelem, který má za sebou už více než 9 let činnosti. Za tu dobu už tato firma poskytla obrovské množství úvěrů a získala tisíce spokojených klientů. Hlavními výhodami BB půjčky je tedy především její spolehlivost a serióznost, jako velké plus lze označit i možnost rozložení některých půjček na delší dobu, než u konkurence.Výsledné hodnocení

BB půjčka je jedním z méně známých úvěrových produktů, je ale zbytečné se čehokoliv obávat – společnost BB Finance Czech už funguje více než 9 let a jedná se o naprosto seriózní a prověřenou firmu. BB půjčka má velmi přísné podmínky, které sice hodně lidí nesplňuje, na druhou stranu nepřispívá ke zbytečnému předlužování a půjčuje opravdu pouze těm, u kterých je předpoklad, že úvěr dokáží bez potíží splácet. Jednoznačně výhodná je především první půjčka zdarma, u dalších a vyšších částek už je dobré použít úvěrovou kalkulačku a půjčku si porovnat s jinými. Půjčka není zrovna ideální pro ty, co na peníze hodně spěchají, pokud ale můžete pár dní počkat, jedná se o zajímavou alternativu k bankovním úvěrům. V každém případě, BB půjčka je u klientů hodnocená velmi pozitivně a stanete-li se jejím klientem, určitě budete také spokojení.

RYCHLOST
30 %
SCHVALOVATELNOST
90 %
SPOLEHLIVOST
90 %
Celkové hodnocení 70 %

Zkušenosti

Kamil D.
Kamil D.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/BB/zkusenosti

BB půjčka je dle mého názoru nejlepší nebankovní půjčkou na českém trhu. Pro ty, kteří si nemohou půjčit u banky a hledají menší úvěr s férovými podmínkami u stabilní společnosti, je BB půjčka ideálním řešením. Sám s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti a tak ji mohu každému doporučit.

Rychlé informace

 • Nebankovní bezúčelová půjčka do 45 000 Kč
 • První půjčka je zdarma, maximum je ale 5 000 Kč
 • Výplata pouze na bankovní účet, musí být psaný na jméno žadatele
 • K vyřízení není třeba mít ručitele, ani zastavovat nemovitost
 • BB půjčku mohou získat jen lidé se stálým příjmem, kteří nejsou v insolvenci

Požadavky

 • Věk alespoň 21 let
 • České občanství
 • Vlastní bankovní účet (peníze nelze poslat na účet třetí osoby)
 • Prokázání stálého příjmu (ze zaměstnání, podnikání, důchodu apod.)
 • Žadatel nesmí být v insolvenci, exekuci nebo mít dluhy u jiných úvěrových společností

Rychlý kontakt

222 764 805
BB Finance Czech s.r.o., Vyšehradská 1349/2,Praha – Nové Město, 128 00

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 8.00 – 16.00
Víkendy a Svátky zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • První půjčka zdarma, žádné úroky ani poplatky
 • Splňujete-li podmínky, velmi vysoká šance na schválení půjčky
 • Nepotřebujete žádného ručitele, nemusíte dávat nemovitost do zástavy
 • Úvěr je neúčelový, můžete jej použít na cokoliv budete chtít
 • Vše si můžete vyřídit přes internet, není třeba nikam chodit
 • Za předčasné splacení nejsou žádné sankce
 • Půjčku si můžete bez problémů nechat prodloužit (za poplatek)

Nevýhody půjčky

 • Velmi přísné nároky na žadatele, podobné jako u bankovních úvěrů
 • První půjčka může být jen do 5 000 Kč, více mohou dostat pouze stálí klienti
 • Vždy se kontroluje záznam v registru dlužníků, ověřují se i příjmy
 • Půjčka je relativně pomalá, výplata může trvat až tři dny
 • Velmi vysoké úrokové sazby, zvláště u delších půjček je poplatek hodně vysoký

BB půjčka

Rychlá BB půjčka bez registru BB půjčka
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 1122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Všeobecné obchodní podmínky
(velikost: 348 kB)
Prezentace
(velikost: 580 kB)
Poslední aktualizace obsahu: 13. 1. 2021