TOMMY STACHI

Snadná půjčka až 150 000 Kč

Výše půjčky: 5 000 - 150 000 Kč
Doba splatnosti: 12 – 42 měsíců
Úrok: 29 %

Česká společnost TOMMY STACHI s.r.o. nabízí klientům svou Snadnou půjčku, jež představuje ideální řešení, jak získat peníze, když vám byl zamítnut úvěr v bance, již od roku 2004. Za více než 12 let svého působení získala několik desítek tisíc klientů, kteří využili její nabídku na spolehlivou a dostupnou nebankovní půjčku.

Stejně jako u ostatních nebankovních společností, tak i u TOMMY STACHI platí, že úrokové sazby a celkové náklady na půjčku jsou o něco vyšší než u klasických bankovních půjček. Na druhou stranu pro mnoho lidí může být jejich Snadná půjčka záchranou v těžké situaci, kdy potřebují peníze rychle a u jiných společností s žádostí neuspěli.

TOMMY STACHI sice nepatří k nejznámějším úvěrovým poskytovatelům a jejich reklamu v televizi asi neuvidíte, to ale rozhodně neznamená, že by se jednalo o neseriózní nebo pochybnou společnost. Právě naopak – společnost poskytuje půjčky přes 12 let a je velmi důkladně prověřená – není se tak čeho bát. Vyplnění formuláře je otázkou maximálně dvou minut, poté se vám ozve pracovník společnosti. Půjčka je velmi zajímavá zvláště pro ty, jenž bydlí v Praze – v hotovosti mohou získat peníze přímo na pobočce, a to do 20 minut od popisu smlouvy.

Rychlé informace

 • Typ půjčky: Nebankovní
 • Půjčka: 5 000 Kč – 150000 Kč
 • Úrok od: 29 %
 • Doba splatnosti: 12 – 42 měsíců
 • Peníze na účtu: Převedeny do 24 h od podpisu smlouvy
 • Způsob vyplacení: Na účet nebo v hotovosti
 • Půjčka bez doložení příjmů: ne
 • Půjčka bez kontroly registrů: ne
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů: ano
 • Půjčka pro nezaměstnané: ne
 • Půjčka s exekucí: ne
 • Půjčka pro cizince: ne
 • Půjčka bez ručení: ano

Videoprezentace

Recenze půjčky a průběh žádosti

Průběh žádosti o úvěr, požadované doklady a dokumenty

O půjčku si můžete požádat prostřednictvím internetu, stačí jen vyplnit velmi krátký formulář a počkat na telefonát od zástupce firmy. Další možností je telefonická žádost nebo sjednání půjčky osobně na pobočce společnosti. K vyřízení úvěru budete vždy potřebovat dva doklady totožnosti (z toho jeden musí být občanský průkaz, druhým dokladem může být rodný list, řidičský průkaz nebo cestovní pas). Dále je pak potřeba předložit dokumenty dle příjmové kategorie:

 1. zaměstnanec – měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce (kde je vidět výplata), pracovní smlouva, v případě výplaty v hotovosti 3 výplatní pásky a potvrzení o příjmu, telefonní číslo do zaměstnání;
 2. živnostník – živnostenský list, měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce, vystavené faktury za poslední 2 měsíce, daňové přiznání za uplynulý rok;
 3. důchodce – doklad o výplatě důchodu za poslední 2 měsíce – měsíční výpis z účtu nebo ústřižky složenek.

O půjčku mohou zažádat i ženy na mateřské dovolené. V tomto případě si připravte 2 doklady totožnosti a platební výměr od úřadu práce za poslední 2 měsíce – měsíční výpis z účtu nebo ústřižky složenek.

Přesný postup při internetové žádosti o půjčku TOMMY STACHI

U tohoto úvěru je to velmi snadné a skutečně rychlé. Stačí si otevřít stránky na adrese www.tommstachi.cz, kliknout na odkaz Naše půjčky a pak na oranžové tlačítko Mám zájem o půjčku.

Otevře se vám velmi jednoduchý formulář, do něhož vyplníte jen pár nejzákladnějších údajů, jako jsou jméno, příjmení, emailová adresa, telefonní číslo a výběr příjmové kategorie (zaměstnanec, podnikatel nebo senior). Kliknete na Odeslat a to je vše – pak už jen počkáte, až se vám ozve pracovník společnosti TOMMY STACHI a projedná s vámi další postup.

Výplata Snadné půjčky od TOMMY STACHI

Jak už bylo v této recenzi řečeno, peníze si můžete nechat poslat na váš bankovní účet, ale ještě rychlejší je výplata úvěru v hotovosti. Ta je možná výhradně na pobočce společnosti v Praze (komplex Olšanka, Táboritská 1000/23), kde dostanete peníze během pouhých 20 minut. V případě, že to máte do Prahy daleko nebo na peníze tolik nespěcháte, můžete si vše vyřídit online – smlouvu vám přiveze kurýr až domů, po podpisu vám pak budou peníze převedeny na účet do 24 hodin.

Splácení Snadné půjčky od TOMMY STACHI

Úvěr můžete splácet nejen tradičním bezhotovostním převodem, ale povoleny jsou ještě tři další alternativy – hotovostní vklad na účet v bance, hotovostní platba na pražské pobočce TOMMY STACHI nebo platba prostřednictvím poštovní poukázky. Můžete si sami vybrat, která z těchto čtyř variant vám vyhovuje nejvíce.

Prezentace


FAQ - Často kladené otázky

Mám zájem o půjčku v hotovosti, kde všude si mohu nechat peníze vyplatit?

Hotovostní výplata půjčky TOMMY STACHI je možná pouze v kamenné pobočce v Praze, kde je otevřeno od pondělí do čtvrtka od 9 do 18 hodin, v pátek pak od 9 do 15.30. Pobočka se nachází v Praze 3 na adrese Táboritská 23.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky? Potřeboval bych ji pokud možno co nejrychleji.

Nejrychlejší je to jednoznačně na pobočce – jakmile podepíšete smlouvu, tak do 20 minut vám budou peníze vyplaceny na ruku. U bezhotovostního úvěru je vyřízení trochu pomalejší, nejdříve musíte počkat na smlouvu, kterou vám přiveze kurýr a podepsat ji, peníze vám pak budou proplaceny do 24 hodin od okamžiku podpisu.

Žádné dluhy jsem nikdy neměl, ale jsem nezaměstnaný. Mohu tento úvěr dostat?

Bohužel to nejde – podmínkou je doložení stálého příjmu, nezaměstnaní půjčku od společnosti TOMMY STACHI získat nemohou.

Minulý měsíc mi bylo 20 let, mám šanci, že mi bude žádost i půjčku schválena?

Zatím bohužel ne, úvěr je poskytován pouze lidem, kteří už dosáhli věku 21 let.

Právě jsem na mateřské dovolené – mám šanci získat půjčku?

Ano, půjčka je vhodná i pro maminky na mateřské dovolené. Pokud prokážete pravidelný měsíční příjem v minimální výši 10 000 Kč a splníte další požadované podmínky, půjčka Vám bude poskytnuta.

Dá se půjčka splatit i předčasně, nebo se za to účtují nějaké pokuty?

Předčasné splacení půjčky není u TOMMY STACHI žádný problém, pokud tak učiníte, nebude vám účtovaná žádná sankce ani pokuta.

Nejedná se o podvod?

V žádném případě nemusíte mít strach, že by šlo o podvodnou nabídku. Společnost TOMMY STACHI své úvěry poskytuje již od roku 2004 a patří mezi seriózní a prověřené nebankovní poskytovatele.Výsledné hodnocení

Nebankovní půjčka od TOMMY STACHI je ve své kategorii trochu výjimkou a už svými internetovými stránkami se od ostatních nebankovních úvěrů poměrně výrazně odlišuje. Velký rozdíl je zejména v možnosti nechat si peníze vyplatit na ruku přímo na pobočce společnosti, což je jistě pozitivum. Naopak samotné webové stránky TOMMY STACHI mají několik nedostatků, chybí na nich například úvěrová kalkulačka a bližší informace o tom, kolik by vás případný úvěr stál. Obecně Snadná půjčka nepatří k nejvýhodnějším půjčkám, nicméně vzhledem k dobré dostupnosti a také díky možnosti hotovostní výplaty i hotovostního splácení je určitě zajímavou alternativou na českém finančním trhu.

RYCHLOST
90 %
SCHVALOVATELNOST
66 %
SPOLEHLIVOST
50 %
Celkové hodnocení 69 %

Zkušenosti

Josef C.
Josef C.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Tommy-Stachi/zkusenosti

Potřeboval jsem půjčit vyšší částku, ale jako důchodce jsem u většiny poskytovatelů narážel na svůj věk. Nakonec jsem po dlouhém hledání našel půjčku TOMMY STACHI, kde byl rozhodující můj dostatečný příjem. Úvěr jsem dostal a byl jsem naprosto spokojený jak s jednáním pracovníků firmy, tak i s výhodnými podmínkami. Půjčku TOMMY STACHI tak mohu vřele doporučit.

Karel M.
Karel M.
Web: http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Tommy-Stachi/zkusenosti

Spotřebitelských úvěrů a nebankovních půjček je dnes na trhu velké množství, ale většinou mají příliš vysoké úroky a celkově nevýhodné podmínky. Protože jsem soukromý podnikatel, hledal jsem zároveň půjčku, která je ideální právě pro živnostníky. Půjčka TOMMY STACHI se ukázala být ideálním řešením mojí situace a dnes mohu říct, že mi opravdu moc pomohla.

Diskuze

Rychlé informace

 • Nebankovní neúčelová půjčka poskytovaná až do výše 150 000 Kč
 • Půjčku lze získat nejen převodem na účet, ale i v hotovosti na pobočce společnosti v Praze, a to do 20 minut
 • Bez ručitele a zástavy, bez skrytých poplatků
 • Pro zaměstnance, podnikatele, seniory i maminky na mateřské
 • Půjčka se dá splácet i v hotovosti, bankovní převod není nutný

Požadavky

 • Abyste mohli úvěr získat, musí vám být alespoň 21 let
 • Půjčka je určená pouze žadatelům s trvalým pobytem v ČR
 • Důležitou podmínkou je stálý příjem, který musíte prokázat
 • K vyřízení budete potřebovat dva osobní doklady totožnosti
 • Nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci
 • Nesmíte být ve zkušební době, v případě živnosti podnikáte déle než 6 měsíců

Rychlý kontakt

800 187 187
TOMMY STACHI s.r.o., Táboritská 23, 130 00, Praha 3

Otevírací doba: Pondělí - Pátek 9:00 - 18:00
Víkendy a Svátky Zavřeno

Kde nás najdete

Výhody půjčky

 • Úvěr mohou získat i senioři, mají-li dostatečný příjem
 • Peníze je možné vyplatit i v hotovosti, není tak nutné mít účet
 • Výplata peněz v hotovosti do 20 minut
 • Nemusíte mít žádného ručitele, ani zastavovat nemovitost nebo jiný majetek
 • Úvěr je neúčelový, nemusíte říkat, na co chcete peníze použít
 • Hned čtyři varianty, jakou formou lze půjčku splácet
 • Celý zbytek úvěru můžete kdykoliv splatit předčasně, bez hrozby pokuty nebo jiné sankce
 • Půjčka i pro ty, kteří již mají probíhající úvěr u jiné společnosti

Nevýhody půjčky

 • Nutnost prokázání příjmů, jinak půjčku získat nemůžete

TOMMY STACHI

Snadná půjčka až 150 000 Kč TOMMY STACHI
Celkové hodnocení: 4/5. Hodnotilo 5122 klientů.

Dokumenty ke stažení

Poslední aktualizace obsahu: 27. 7. 2017