Srovnání půjček Ferratum u nás a ve světě


Nebankovní půjčky Ferratum jsou u nás velmi oblíbené a tato společnost patří již mnoho let ke známým a tradičním úvěrovým poskytovatelům. Možná jste ale nevěděli, že pod značkou Ferratum si mohou lidé sjednat půjčku i v celé řadě dalších zemích světa – jedná se především o evropské státy, ale Ferratum Group má svoje zastoupení i na jiných světadílech.

Srovnání půjček Ferratum u nás a ve světě

Půjčka Ferratum v České republice

V naší zemi došlo v posledních letech k výraznějším změnám a společnost Ferratum.cz se představila pod novým názvem Ferratum Bank. V souvislosti s tím se rozšířilo portfolio jejích produktů a aktuálně firma nabízí hned tři druhy půjček – flexibilní úvěr Ferratum Credit, krátkodobou půjčku Ferratum Micro a spotřebitelský úvěr Ferratum Plus. Úvěrový rámec půjček se pohybuje od 500 Kč až po 35 000 u varianty Credit.

Na Slovensku mají aktuálně půjčky pozastaveny

Zatímco u nás půjčky Ferratum úspěšně fungují, na Slovensku firma pozastavila jejich poskytování a nyní už pouze vybírá splátky od stávajících klientů. Dříve ale Ferratum.sk nabízela rychlé a krátkodobé úvěry do výše 750 euro se splatností na 7 až 30 dní. Nyní si tak slovenští zájemci o půjčku musejí vybrat jinou společnost.

Polské Ferratum nabízí i první půjčku zdarma

K výhodným půjčkám patří Ferratum v Polsku, kde novým klientům nabízí možnost získat první úvěr zcela zdarma až do výše 1 500 zlotých, peníze ale musí vrátit nejpozději do 30 dní. Ferratum.pl má v nabídce i klasický dlouhodobý úvěr až do 5 000 zlotých se splatností až na dva roky.

Ferratum ve Španělsku

Z dalších evropských zemí stojí za zmínku ještě Španělsko – půjčky Ferratum.es mají úvěrový rámec od 50 do 1 000 euro, i zde je možnost výběru z několika druhů půjček – např. mikropůjčka nebo flexibilní úvěr.

Ferratum v ostatních zemích

Ferratum je hodně aktivní zejména na severu Evropy – Dánsko (Ferratum.dk), Finsko (Ferratum.fi), Norsko, Švédsko (Ferratum.se), svoje půjčky nabízí i v Estonsku (Ferratum.ee), Francii (Ferratum.fr) nebo Německu. Z jiných kontinentů můžeme jmenovat např. půjčky v Austrálii, Kanadě nebo na Novém Zélandu.

« Nejnižší splátka neznamená nejlevnější půjčku – často je to právě naopak | Nechce vám půjčit žádná banka? Řešením je PROFI CREDIT »
Autor: Tom Vašina

Vystudovaný ekonom

Upozornění: Poslední aktualizace článku proběhla . Uvedené informace již nemusí být platné. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách poskytovatele daného produktu.

Komentáře


Kolik si chcete půjčit?

Částka: 15 000 Kč
První půjčka zdarma

Vyberte si z promo akcí půjčkových společností a získejte půjčku s úrokem 0%.

Chci využít akci

Doporučené půjčky